Kategoriler

2016 Beyaz yatak odası modelleri

beyaz yatak odası
Paylaş
 

2016 Beyaz yatak odası modelleri

                Şu sıralar yatak odanızı dizmek veyahut yenilemek gibi bir düşünceniz varsa, İnegöl mobilyası ürünleri olan beyaz yatak odası modellerine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Beyazın sadeliği, şıklığı ile İnegöl Mobilya’nın kalitesi birleştince, ortaya muhteşem bir manzara çıkmış doğrusu.

Selen yatak odası takımı;

                1 adet karyola ve karyola başlığı, 1 adet gardırop, 2 adet komodin, ve 1 adet aynalı şifonyerden meydana gelen Selen yatak odası takımı beyaz modeller içerisinde bir hayli ilgi görmektedir. 18 mm kalınlığında boyalı suntalamdan yapılan mobilyalar itina ile hazırlanmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Gardırop içerisinde pantolon ve elbise askılığı var olmakla birlikte, sürgü kapaklar kendinden stopludur.

Venedik yatak odası takımı;

                Genç hanımların en çok tercih ettiği model Venedik beyaz yatak odasıtakımıdır. Mobilya teknik özellikleri Selen yatak odası takımı ile hemen hemen aynıdır. Bu takımı özel yapan detay karyola başlığının deri döşenmiş olması ve hem karyolada hem dolapta yapılan dış dizayndır. Üstelik karyola başlığında led ışıklandırma bulunmaktadır.

Orkide yatak odası takımı;

                Orkide yatak odası takımı içerisinde 1 adet karyola ve karyola başlığı, 1 adet gardırop, 2 adet komodin, ve 1 adet aynalı şifonyer bulunmaktadır. Suntalam üzerine 18 mm boyalı ahşap gövde kaplanarak hazırlanan bu mobilyalar kalite konusunda beklentilerinizi karşılayacak. Karyola başlığı ahşap üzerine kapitoneli kumaş döşenerek üretilmiştir. Komodinler tek çekmeceden, şifonyer 3 çekmeceden oluşmaktadır. Tüm 2016 beyaz yatak odası modellerini hakkında bilgi almak için web sitesine davet ediyoruz.

 

2016 Beyaz yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1519 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan