Kategoriler

2016 İnegöl bebek mobilyaları

beyaz Bebek Odası Dekorasyonu
Paylaş
 

2016 İnegöl bebek mobilyaları

Her evli çiftin yaşamış olduğu en güzel duygulardan biri olan evlilikten sonraki bebek duygusu ile bütün çiftlerde büyük bir heyecan kaplamaktadır. Bu heyecana kapılan birçok çift ise bebeğin cinsiyeti belli olduktan sonra bebek odasını hazırlama aşamalarına da girmektedir. Bebeğinin her zaman rahatını düşünen anne ve babalar ise mobilyalarında kaliteye ve rahatlığına özen göstermektedir. Erkeklerde genellikle mavi kızlarda ise genellikle pembe seçilen bebek odaları İnegöl mobilyasından tercih edilmektedir.

Prenses bebek odaları

Kız bebeklerinizi prensesler gibi yaşatmak istiyorsanız muhteşem pembenin tonlarıyla hazırlanmış olan prenses bebek odalarını tercih edebilirsiniz. 1 adet bebek beşiği, 1 adet gardırobu, 1 adet çekmecesi bulunan bu bebek odalarında kız bebekleriniz huzur içinde uyuyacaktır. Bebeğinizin büyüdükçe daha da seveceği bu odalar muhteşem bebek desenleriyle de bebeklerin dikkatlerini çekerek odalarına daha çabuk alışmalarını sağlamaktadır. Özellikle 2016 İnegöl bebek mobilyaları içerisinde en çok tercih edilen modellerden olan prenses bebek odalarını birçok çift kız bebekleri için almaktadır.

Denizci bebek odaları

Beyaz ve mavinin muhteşem ahengi ile bezenmiş olan denizci bebek odaları genellikle erkek bebekler için tercih edilmektedir. Beyazın içerisinde huzur bulacak olan bebeğiniz beşiğinde rahatlıkla uyuyacaktır. Aynı zamanda üç gözlü dolaplarıyla bütün bebek kıyafetlerini ve eşyalarını içerisine yerleştirebilecek ve düzenli bir halde kullanabileceksiniz. Bebeklerinizin oyun alanı olarak da rahatlıkla kullanabileceği bu mobilyaların yanı sıra genç odası takımlarıyla da İnegöl mobilya çiftlerin tercihi olmayı başarmıştır.

2016 İnegöl bebek mobilyaları

inegöl mobilya
Bu yazı 900 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan