Kategoriler

2016 İnegöl berjer modelleri

2016 Modalife Berjer Modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl berjer modelleri

Evinizdeki konforu şık tasarımı ile birleştiren berjerler artık her evin olmazsa olmazı konumuna gelmiş bulunmaktadır. Gerek tekli alımı gerek ise takım ile alınımı mevcuttur. Berjerde kullanılan renk, desen ve berjerin tasarımı oldukça önemlidir. Kullanacağınız odayı tamamlayıcı bir berjer seçimi yapmanız gerekmektedir. 2016 İnegöl berjer modelleri içerisinden bu tanımladığımız berjeri bulabilirsiniz.

Kuğu koltuk berjeri

Kuğu koltuk berjeri mükemmel tasarımı sayesinde İnegöl berjerde ön plana çıkmaktadır. Bu berjer fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiş olup çok sağlamdır. Kumaş olarak tay tüyü kumaş kullanılmıştır yani silinebilme özelliğine sahiptir. Tay tüyü leke tutmayan bir kumaş türüdür. Kumaşın elektrik süpürgesi ile tozu alındıktan sonra leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak silebilirsiniz. Berjerde 1 adet sırt yastığı ve 1 adet kırlent mevcuttur. Bunlar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Sırt minderleri temizliği kolay olması için fermuarlıdır ve yıkanabilmektedir.

Ürün ölçüleri

Kuğu koltuk berjerin genişliği 100cm, yüksekliği 70cm ve derinliği 95cm’dir. Berjer yatak olma özelliğine ve sandık olma özelliğine sahip değildir. Sünger olarak 28 dansite sünger kullanılmıştır. Bu sayede oturumu yumuşaktır ve oturum minderi sabittir. Berjerin stili modern İtalyan tasarımıdır. Berjerde dilerseniz renk değişikliğine gidebilirsiniz. Ölçü değişiklikleri için ise müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. İnegöl mobilyası ayrıcalığı ile ön plana çıkan berjer modellerini incelemenizde büyük fayda var.

2016 İnegöl country yatak odası takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 838 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
mobilyam fabrikadan