Kategoriler

2016 İnegöl carmen yatak odası

kaliteli yatak odası
Paylaş
 

2016 İnegöl carmen yatak odası

                Birbirinden güzel tasarımları ve şık mobilyaları ile son dönemde ev hanımlarının tercihi olan İnegöl Mobilya, carmen yatak odası takımları ile büyülüyor. Bebek ve genç odaları koleksiyonlarından oluşan 2016 İnegöl carmen yatak odası takımlarını sizlere sunuyoruz.

Bebek odaları;

İnegöl mobilya Carmen bebek odaları kendi içerisinde Carmen 2 mavi bebek odası, Carmen 3 bebek odası olarak ayrılmaktadır. Takımlar 1 adet gardırop, 1 adet büyüyebilen beşik ve 1 adet çamaşırlıktan oluşmaktadır. Carmen 2’de mobilyalar mobilyalar %100 MDF’den yapılmış olup, Carmen 3’de kasa suntalamdan, diğer kısımları MDF’den yapılmıştır. İki takımda bulunan mobilyaların ölçüleri farklıdır, odanıza göre almanızda fayda bulunmaktadır. Bahsi geçen modellerin her biri birbirinden kaliteli ve şık tasarlanmaktadır. Üstelik takımda bulunan fakat almak istemediğiniz İnegöl mobilyasını listeden çıkartabilirsiniz.

Genç odaları;

İnegöl Mobilya Carmen genç odaları kendi içerisinde Carmen genç odası, Carmen 2 genç odası, Carmen 3 genç odası olmak üzere üç çeşide ayrılmaktadır. Takımlar 1 adet karyola, 1 adet gardırop, 1 adet aynalı şifonyer ve 1 adet komidinden oluşmaktadır. Carmen ve Carmen 2 genç odasında bulunan mobilyalar %100 MDF den üretilmekte, Carmen 3 modeli suntalam ve MDF’den üretilmiştir. Aralarında bulunan fark renk ve mobilya ölçüleridir. Alınmak istenmeyen modeli listeden çıkarma veyahut dilediğiniz bir mobilyayı ücreti mukabilinde listeye ekleme gibi avantajlara genç odası modellerinde de sahipsiniz.

2016 İnegöl carmen yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 699 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan