Kategoriler

2016 İnegöl çocuk odaları

gemili Çocuk Odası Tasarımları
Paylaş
 

2016 İnegöl çocuk odaları

Çocuklarımız dünyadaki en önemli varlıklarımızdır. Onların hep daha iyi olmaları, daha iyi ortamlarda büyümeleri için elimizden gelen çabayı harcarız. Büyüdükleri ortam onlar için çok önemlidir. Eğer siz ebeveynlerde çocuğunuzun güzel bir odaya sahip olmasını istiyorsanız 2016 İnegöl çocuk odalarına göz atmalısınız. Burada çocuğunuzun güvenliğinin ön planda tutulduğunu da göreceksiniz. Sizlere fayton çocuk odası hakkında bilgi vereceğiz.

Fayton çocuk odası

Takım rengi değiştirildiği takdirde hem erkek hem de kız çocuk için kullanılabilmektedir. Çocuk odasıiçerisinde 1 adet gardırop, 1 adet büyüyen beşik ve 1 adet çamaşırlık mevcuttur. Çamaşırlık 1 adet menteşe kapaktan ve 3 adet çekmeceden oluşmaktadır. Bu sebeple oldukça kullanışlıdır. Gardırop ise 3 adet menteşe kapak, 3 adet çekmece, askılık ve raflardan oluşmaktadır. Yatak yaylıdır fakat takım fiyatına dahil olmayıp onu ayriyeten ekletmeniz gerekmektedir. Tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir. Konu çocuklar olunca temizlik konusunda titiz olan annelerin endişelenmesine hiç gerek yok. Çünkü mobilyayı nemli bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır.

Teknik özellikler

İnegöl mobilyası ayrıcalığı ve kalitesi ile takım içerisinde yer alan gardırobun genişliği 140cm, derinliği 60cm, yüksekliği 196cm’dir. Karyolanın genişliği 208cm, derinliği 100cm, yüksekliği 90cm’dir. Çamaşırlığın genişliği 112cm, derinliği 42cm, yüksekliği 82cm’dir. Çocuğunuz için güvenilir olan bu ölçüleri göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Bu ölçüler bir çocuk için tehlike arz etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

2016 İnegöl çocuk odaları

inegöl mobilya
Bu yazı 725 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
mobilyam fabrikadan