Kategoriler

2016 İnegöl country yatak odası takımları

yatak odası modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl country yatak odası takımları

İnegöl’den sizlere özel yatak odaları. Her sabaha, her güne gözlerinizi açtığınızla ne ile karşılaşmak istersiniz? Gözlerinize hitap etmeyen bir odayla mı yoksa tasarımı ile kendisine hayran bırakan ve oradan çıkmak istemeyeceğiniz bir odayla mı? İkinciyi seçeceğinize şüphemiz yok. Sizler için bu oda tasarlandı ve 2016 İnegöl country yatak odası takımları içerisinde yerini aldı. Şimdi bu takımlara göz atalım.

New country yatak odası

Takımdaki ürünlerin imal malzemesi birinci sınıf MDF’dir ve tamamı boyalıdır. Boya beyaz ipek mat boyadır.  1 adet dolaptan, 1 adet karyoladan, 1 adet şifonyerden ve 2 adet komidinden oluşmaktadır. Dolap stop mekanizmalı 5 adet kapaktan oluşmaktadır ve kapakların üzerinde CNC işlem bulunmaktadır. Country şifonyer diğerlerinden farklı olarak makyaj malzemesi olarak da kullanılmaktadır. İnegöl country yatak odası ayrıcalığı ile bu odaya sahip olabilirsiniz.

Aslı country yatak odası

Takım içerisinde 1 adet gardırop, 1 adet karyola ve başlığı, 1 adet aynalı şifonyer ve 2 adet komodin mevcuttur. Ürünlerdeki kasa ve ön yüzeyler MDF olmakla birlikte ayak malzemesi ahşaptır. Karyola başlığı kapitoneli kumaş kaplamadır. Gardırop 5 adet menteşe kapaklı dolaba ve 3 adet çekmeceye sahiptir, kapaklar ve çekmeceler yavaşlatıcı özelliğe sahiptir. Komodin yüksek ayaklıdır ve tek çekmeceye sahiptir.İnegöl mobilyası ile içerisinden çıkmak istemeyeceğiniz bir odaya sahip olabilirsiniz.

2016 İnegöl country yatak odası takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 848 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan