İnegöl mobilyası
2016 İnegöl genç odası modelleri
20 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl genç odası modelleri

2016 İnegöl genç odası modelleri

Yaşadığımız zaman diliminde her bireye bir oda verilmektedir ve bu odanın da düzenlenmesi bireyin isteklerine, zevklerine bırakılmıştır. Her bireyin, gencin zevki farklı olduğu için 2016 İnegöl genç odasımodelleri sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Şimdi sizlere sunulan bu seçeneklerden birkaçına göz atalım.

Speed beyaz genç odası

Erkeklerin olmazsa olmazı, vazgeçilmezi bilindiği üzere arabalardır. Bu modelde arabalı karyoladan oluşmaktadır. Genç odası modeli içerisinde 1 adet gardırop, 1 adet arabalı karyola, 1 adet çamaşırlık, 1 adet çalışma masası bulunmaktadır. Karyola kendiliğinden bazalıdır. Çamaşırlığın 3 adet çekmecesi bulunmaktadır.

Prenses genç odası

Erkeklerin tutkusunun araba olduğu gibi kızların da vazgeçilmezi prenseslerdir. Bu modelimiz de kızlar için. Takım içeriğinde 1 adet gardırop, 1 adet karyola ve başlık, 1 adet şifonyer, 1 adet kitaplık ve 1 adet çalışma masası bulunmaktadır. Karyola başlığı kısmında ahşap üzerine kumaş döşeme kullanılmıştır. Karyola bazasızdır dilerseniz baza ekletebilirsiniz. Şifonyerin 3 adet çekmecesi, aynası ve rafları mevcuttur.

Korsan genç odası

Erkeklerin arabadan sonra gelen bir diğer tutkusunu da korsanlar, deniz oluşturmaktadır. Bu modelimiz korsan tutkunu olan gençlerin beğenisini çok kazanmaktadır. Takım içerisinde 1 adet gardırop, 1 adet çalışma masası, 1 adet komodin, 1 adet oyuncak sandığı, 1 adet karyola ve başlığı mevcuttur. Karyola başlığında deri döşeme kullanılmıştır. Bu modellerden herhangi birine İnegölmobilyası kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

2016 İnegöl genç odası modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan