Kategoriler

2016 İnegöl genç odası takımları

2016 İnegöl genç odası takımları

Çocuklarımızın büyümesiyle birlikte artık kendi tarzlarında ve istedikleri renklerdeki mobilyalarda bir oda istemeleri de gayet normaldir. Özellikle belli bir yaşa gelmiş birçok genç artık çocuk odası takımlarından vazgeçerek daha büyük ve modern görünümdeki mobilyalara yönelmektedir. Bunun için ise hem erkek hem de kızlara göre birbirinden şık ve güzellikteki 2016 İnegöl genç odası takımları kalitesiyle ve rahatlığıyla ebeveynlerin tercihi olmaktadır. Sadece ebeveynlerin değil aynı zamanda gençlerin de oldukça beğenisini kazanan genç odası takımları arasında istediğiniz her modeli bulabileceksiniz.

Erkek genç odası takımları

Artık çocuk odasındaki erkeklere göre olan mavi ve benzeri renklerden vazgeçen erkekler, genç odası takımlarında genel olarak siyah, kahverengi ve krem gibi ağır ve sade renkleri tercih etmektedir. 1 yatak, 1 çalışma masası, 1 tane üç kapaklı gardırobu ve 1 tane de şifonyer bulunduran genç odalarında isteğe bağlı kitaplıklar da bulunabilmektedir. Hem rahat bir uyku hem de rahat bir çalışma alanı sunan genç odası takımları kalitesiyle ve tasarımlarıyla İnegöl mobilyasından tercih edilmektedir.

Kız genç odası takımları

Her üründe olduğu gibi kızlar için çok daha sevimli, şık ve modern görünümdeki genç odası seçenekleri çok daha fazladır. Odalarında daha çok vakit geçiren kızların tercihleri de yine pembe, mor, yeşil gibi uçuk renklerden yana olmaktadır. Aynı zamanda sadeliği ve duruluğu seven genç kızlar için de yine krem, beyaz ve kahverengi genç odası takımları mevcuttur. Genç odası takımlarındaki tasarımlarının bir benzerini bebek odası takımlarında da gösteren İnegöl mobilyayı inceleyebilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 800 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan