İnegöl mobilyası
2016 İnegöl Hürrem koltuk takımları
18 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl Hürrem koltuk takımları

2016 İnegöl Hürrem koltuk takımları

Evlerimizin en çok kullanılan ve misafirlerimizi ağırladığımız salonlarımızda seçeceğimiz mobilyalarda çok daha özen göstermekteyiz. Özellikleri misafirlerinin rahatlığını düşünen çiftler mobilyalarında rahatlığa ve kaliteye daha çok özen göstermektedirler. Bu sebeple kalitenin değişmez adresi olan İnegöl mobilyasını tercih ederek şık tasarımlar ve modern mobilyalar ile evlerini dekore edebilmektedirler. Salonlarımızın vazgeçilmezi olan ve son birkaç yıldır görkemli ve şık duruşuyla Hürrem koltuk takımları birçok çiftin tercihi olmayı başarmıştır.

İşlemeli Hürrem koltuk takımları

Size adeta sarayları anımsatacak olan Hürrem koltuk takımlarındaki ufak işlemeler çok daha şık ve nostaljik bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle petrol mavisi, pudra ve mor renklerde tercih edilen Hürrem koltuk modellerinin en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de kapitoneli koltuklarıdır. Kapitonelerindeki el işçiliği ile oldukça şık duran 2016 İnegöl Hürrem koltuk takımları yeni evlenecek çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Hürrem koltuklarının rahat olmasıyla misafirlerinizi çok güzel bir şekilde ağırlayabileceğiniz gibi, silinebilir kumaşlarıyla da temizliği de oldukça kolay olmaktadır.

Sade Hürrem koltuk takımları

Sadece kapitoneleriyle gözlere çarpan sade Hürrem koltuk takımları her zaman duruluktan ve sadelikten yana olan çiftlerin tercihleri arasındadır. Evlerinizde şık ve hoş bir görünüm oluşturacak olan Hürrem koltuk takımları birinci kalite kumaşlar ile tasarlanmaktadır. İnegöl mobilya farkıyla ve kalitesiyle tasarlanan Hürrem koltukları ile birlikte evinizde görkemli ve saray havası oluşturabilirsiniz. Hürrem koltuklarında oldukça başarılı bir iş çıkaran İnegöl yemek odası takımlarını da inceleyebilirisiniz.

2016 İnegöl Hürrem koltuk takımları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan