Kategoriler

2016 İnegöl Hürrem yatak odası takımları

küçük Yatak Odası Mobilya Modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl Hürrem yatak odası takımları

Yeni evlenecek çiftlerin evlerinde en özen gösterdikleri mobilyalar hiç şüphesiz de yatak odaları olmaktadır. Hem rahatça uyuyabileceği hem de yatak odasına girince huzur bulabileceği yatak odası takımlarını isteyen çiftler özellikle 2016 İnegöl Hürrem yatak odası takımlarını oldukça beğenmişlerdir. Hem şıklığıyla hem de görkemli duruşuyla yatak odalarınızda modern bir görüntü oluşturan Hürrem yatak odası takımlarının gardıropları genellikle sürgülü olmaktadır. Rahatlığıyla ve modern duruşuyla her zaman çiftlerin ilk tercihleri arasında olmayı başaran Hürrem yatak odaları aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır.

Geniş gardırop fırsatı

Hürrem yatak odalarının sürgülü gardıropları odalarınızda küçük yer kapladığı gibi oldukça geniş kapasitesiyle de birçok eşyanızı içerisine almaktadır. Hem askılarıyla hem de raflarıyla dilediğiniz gibi eşyalarınızı asabilir veya katlayabilirsiniz. Hem gözlü olan bu gardıroplar hem aynalı hem de aynasız olarak farklı modellerde bulunabilmektedir. Genellikle beyazın duruluğuyla tasarlanan Hürrem yatak odaları aynı zamanda İnegöl mobilyasının da kalitesiyle üretilmiştir.

Rahat ve modern yatakları

Yatınca derin bir uyku çekebileceğiniz rahat yatakları aynı zamanda yatak başlıklarıyla da oldukça göz alıcıdır. Başlıklarında kullanılan el işçiliği ile yapılan işlemeler modern ve şık bir görüntü oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra dilerseniz yere yakın dilerseniz de yerden yüksekte kullanabileceğiniz yataklar bazasız olarak üretilmektedir. Yatak odalarınızda görkemli duruşuyla saray odalarını canlandıran Hürrem yatak odaları gibi Hürrem yemek odası takımları da İnegöl mobilya farkıyla üretilmektedir.

2016 İnegöl Hürrem yatak odası takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 682 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan