Kategoriler

2016 İnegöl mobilya bebek odası

2016 Bebek odası modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya bebek odası

Bebeğinizin mışıl mışıl uyuyacağı, rahatça oyun oynayacağı bir odayı hangi ebeveyn istemez ki? Her ebeveyn bebeğinin büyüme aşamasında rahat etmesini ister. Bebeğiniz için aradığınız bu rahatlığı 2016 İnegöl mobilya bebek odası içerisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizlere birkaç tene bebek odası hakkında bilgi vereceğiz.

Uğur böceği bebek odası

Uğur böceği bebek odası tasarımı itibariyle kız bebeklere hitap eden bir takımdır. Bu takım içerisinde 1 adet gardırop, 1 adet büyüyen beşik ve 1 adet çamaşırlık mevcuttur. Takımda önyüzler ve kapaklar MDF den üretilmiştir. Büyüyen beşik 1 adet menteşe kapaktan ve 4 adet çekmeceden oluşmaktadır. Çamaşırlığın 1 adet menteşe kapağı ve 3 adet çekmecesi mevcuttur.

Kaptan 102 bebek odası

İnegöl mobilya bebek odasıiçerisinde yer alan bir diğer takımımız kaptan 102’dir. Bu takım erkek bebeklere hitap etmektedir. Yine bu takımda da 1 adet büyüyen beşik, 1 adet çamaşırlık ve 1 adet gardırop mevcuttur. Takımda boyalı kasa kısımları suntalemden üretilmiştir. Çamaşırlığın 4 adet çekmecesi bulunmaktadır. Beşik büyüdüğünde 70×130 yatak olmaktadır.

Kupon pembe kuzulu bebek odası

Bebek odası takımlarımız İnegöl mobilyası kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Bu takımımızda 1 adet çamaşırlık, 1 adet gardırop ve 1 adet büyüyen beşik mevcuttur. Gardırop 3 adet menteşe kapaktan, 3 adet çekmeceden, askılıktan ve raflardan oluşmaktadır. Bebeğinizin rahatı için diğer modellerimize de bakabilirsiniz.

2016 İnegöl mobilya bebek odası

inegöl mobilya
Bu yazı 872 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan