İnegöl mobilyası
2016 İnegöl mobilya city yatak odası
13 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya city yatak odası

2016 İnegöl mobilya city yatak odası

Evlenecek çiftler veya evli olup evini yenileyecek çiftler son yıllarda yatak odaları takımlarındaki büyük değişimleri takip ederek çok daha modern mobilyalar tercih etmektedir. Mobilyaları tercih ederken her zaman şıklığına ve güzelliğine dikkat ederken özellikle erkekler kalitesine ve uzun ömürlü kullanılabilirliğine çok daha dikkat etmektedir. Bu sebeple birçok çiftin yatak odası mobilya tercihi İnegöl mobilyasından olmaktadır. Her zaman kalitesiyle ve tarzıyla diğer mobilya markalarından kendini ayıran İnegöl özellikle city yatak odası takımlarıyla çiftlerin gönlünü fethetmeyi başarmıştır.

Sürgülü dolaplar

City yatak odası takımlarının genel özelliklerinden birisi de dolaplarının sürgülü olmasıdır. Geniş kapasiteli dolapları sayesinde bütün eşyalarını içerisine alacak olan gardıropları hem modern hem de oldukça şık bir görünüme sahiptir. Krem ile beyazın oluşturmuş olduğu muhteşem uyum içerisinde oldukça sade ve duru görünümüyle yatak odanızda huzurlu bir uyku uyumanızı sağlamaktadır. Özellikle 2016 İnegöl mobilya city yatak odası modellerinde modernliği çok daha ön planda tutulan city yatak odaları genç çiftlerin gözdesi olmayı başarmıştır.

Modern ve rahat yatak

Bazasız olan yatakların en büyük özelliklerinden birisi de yere yakın olmasıdır. Yere yakın olmasıyla oldukça modern bir görüntü oluşturan bu yataklar aynı zamanda rahatlığıyla da çiftlerin uykusunu bölmeden uyumalarını sağlamaktadır. Krem ve beyaz renklerinden oluşmasıyla birlikte kiri ve tozu da belli etmemektedir. Tıpkı yatak odaları gibi çocuk odası takımlarında da İnegöl mobilya çiftlerin ilk tercihleri arasındadır.

2016 İnegöl mobilya city yatak odası

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan