Kategoriler

2016 İnegöl mobilya country yemek odası

beyaz country yemek odası
Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya country yemek odası

                Geçmişten günümüze kadar süre gelen geleneklerden birisi yemek odasıdır. Günümüzde yeterli kadar büyüklüğe sahip evlerde yemek odası muhakkak bulunmaktadır. Hem kullanışlı olması hem de ayrı bir şıklık katması sebebi ile ev hanımlarının tercihi olan 2016 İnegöl mobilya countryyemek odası takımlarını sizlere sunuyoruz.

New Country yemek odası;

                Takım içerisinde 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet aynalı konsol, 1 adet gümüşlük ve 1 adet televizyon sehpası bulunmaktadır. Bahsi geçen bu mobilyaların kasa kısımları suntalam, ön yüz ve kapakların yapımında 1.sınıf E1 kalitesinde MDF kullanılmıştır. Renk olarak beyaz ipek mat kullanılmıştır. Takımda bulunan 6 adet sandalye 1.sınıf fırınlanmış gürgen ağacından elde edilmiştir. TV sehpası, gümüşlük ve konsolun kapaklarına CNC işleme yapılmıştır.

Boğaziçi Country yemek odası;

                Takım 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet Bench, aynalı konsol, gümüşlük, ve televizyon sehpasından oluşmaktadır. Mobilyalarda kullanılan malzemeler ve kalitesi New Country yemek odasıürünleri ile aynıdır. Bu takımı diğerlerinden ayıran özellik takım bünyesinde Bench olmasıdır.

Beyoğlu Country yemek odası;

                Beyoğlu Country yemek odası 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet aynalı konsol, 1 adet gümüşlük ve 1 adet televizyon sehpasından oluşmaktadır. Takım içerisindeki mobilyalar E1 kalitesinde olmakla birlikte çeşitli CNC işlemelerle gösterişli, göz alıcı tasarlanmaktadır. Aslına bakacak olursak tüm inegöl mobilyası ürünleri evinize şıklık katmakta oldukça başarılıdır.

2016 İnegöl mobilya country yemek odası

inegöl mobilya
Bu yazı 705 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan