Kategoriler

2016 İnegöl mobilya gardırop modelleri

2016 gardolap modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya gardırop modelleri

Evlerimizde kıyafetlerimizi, önemli eşyalarımızı gibi birçok şeyimizi barındırdığımız gardıropları hem yatak odaları için hem de çocuk ve genç odaları için oldukça gerekli mobilyalardır. Mobilya takımlarının aslında bir parçası olan gardıroplar bazı çiftler tarafından ihtiyaç veya farklılık olsun diye tek başına da alınmaktadır. Genellikle uzun ömürlü kullanılan gardıroplarda da çiftler kaliteye oldukça önem verdiği için tercihlerini İnegöl mobilyasından yana kullanmaktadırlar. Hem farklı tasarımlarıyla hem de kalitesiyle adını en iyiler arasına yazdıran İnegöl uygun fiyatlarıyla da çiftlerin beğenisini kazanmaktadır.

Sürgülü gardırop modelleri

Son yıllarda özellikle odaları dar olan çiftler tarafından tercih edilen sürgülü gardıropları hem geniş kapasiteleriyle hem de daha az yer kaplamalarıyla oldukça kullanışlıdır. Oldukça modern bir görünüme sahip olan sürgülü dolaplarda da birçok çiftin tercihi beyaz ve kahverengiden yana olmaktadır. Bunun yanı sıra aynalı veya aynasız olarak farklı modelleri olan sürgülü dolapların içerisinde hem askılık hem de katlamalık raflar bulunmaktadır. Özellikle 2016 İnegöl mobilya gardırop modelleri arasından en sık tercih edilen olan sürgülü gardıroplar dar evi bulunan çiftler için oldukça avantajlıdır.

Kapaklı gardırop modelleri

Günümüzde özellikle vintage yatak odalarında görmüş olduğumuz kapaklı gardıroplar modern ve şıklığıyla birçok kadının gözlerini kamaştırmaktadır. Tekli olarak da bulabileceğiniz bu gardıropları çoğunluk olarak beyaz olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda 2 kapaklıdan tutun da 6 kapaklıya kadar istediğiniz boyutlarda bulabileceğiniz bu gardıroplar ile modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gardıroplarındaki kaliteyi ve şıklığı oturma odası takımlarında da gösteren İnegöl mobilya çiftlerin bir numaralı tercihi olmuştur.

inegöl mobilya
Bu yazı 665 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
mobilyam fabrikadan