İnegöl mobilyası
2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları
6 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları

2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları

İnegöl mobilyanın eşsiz tasarımı ile sizlerin karşısına çıkan hilton yatak odaları modern dokunuşu ile sizin beğeninizi kazanacaktır. Yatak odamda yatmak 2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları takımını alana kadar hiç bu denli rahat olmamıştı dediğinizi şimdiden duyar gibiyiz. Bu takım ile evinize şık bir hava katacağınızı söyleyebiliriz.

Takım içerisinde neleri barındırıyor?

Yatak odası içerisinde oldukça kullanışlı olan 1 adet karyola ve başlığı, 1 adet gardırop, 2 adet komodin ve 1 adet aynalı şifonyeri barındırmaktadır. İnegöl mobilya hilton yatak odası takımında baza bulunmamaktadır fakat isteğe bağlı olarak baza ekletilebilmektedir. Baza fiyatı, takımdan hariç ortalama 400 lira civarındadır. Gardırop 2 sürgülü kapaktan oluşmakla beraber gardırop içerisinde çekmeceler, pantolonluk ve kravat asmanız için kısımlar bulunmaktadır. Ayrıca dolap mekanizması kendinden stopludur. Bu takımdaki her çekmecede italyan ray mekanizması kullanılmıştır.

Ürünlerin ölçüleri nedir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi takım içerisinde birer adet karyola ve başlığı, gardırop, aynalı şifonyer ve 2 adet komodin bulunmaktadır. Gardırobun genişliği 260cm, yüksekliği 220cm’dir. Komodinin genişliği 65cm, yüksekliği 52cm’dir. Karyolanın genişliği 200cm ve yüksekliği 130cm’dir. Şifonyerin genişliği 130cm ve yüksekliği ise 112cm’dir. Bu ölçülerden de anlaşılacağı üzere takım kullanışlıdır ve odanızı duruşu ile geniş gösterir. Dilerseniz bu özelliklerde değişikliğe gidebilirsiniz. Sizler de bu şık takıma İnegöl mobilyası sayesinde sahip olabilirsiniz.

 

2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan