Kategoriler

2016 İnegöl mobilya neon koltuk takımı

klasik L koltuk takımı modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya neon koltuk takımı

Evinize yorgun geldiğinizde rahat bir koltukta oturmak, uzanmak ve tüm yorgunluğunuzun gitmesini istemez miydiniz? Bunun için yapmanız gereken oldukça basit. Size bu rahatlığı verecek olan 2016İnegöl mobilya neon koltuk takımı olacaktır. Yumuşak yapısı ve göz alıcı renkleriyle sizleri cezp edeceğini söyleyebiliriz. Tek bir koltuk takımına sahip olarak hem yorgunluğunuzu atabilecek hem de renkleri sayesinde canlılık hissedebileceksiniz.

Desenleriyle sizleri büyüleyecek

Bu takım diğer takımlara nazaran farklı çizgilere sahiptir. Klasik sırt minderli bir modelden oluşur fakat led ışıklı sehpası ve gösterişli kol yapısı bu takımın zarif ve etkileyici duruşunu ön plana çıkartıyor diyebiliriz. Zıt renkler kullanılarak oluşturulan neon koltuk takımı sayesinde odanızda renk patlaması yaşayacaksınız. Dikkatleri üzerine çeken odanız artık sizlerin en gözde dinlenme yeriniz olacak. Ayrıca gelen konuklarınızın da beğenisini kazanacak olan bu takımınız çok konuşulacaktır.

Şık tasarım, rahat kullanım

Sıra dışı tasarımlarıyla ön plana çıkan ve sizlerin beğenisine sunulan İnegöl mobilyası, kullandığı malzemelerin kalitesini takımlara yansıtıyor. Her sezonda farklı bir tasarımla sizlerin karşısına gelen takımlar, 2016 yılında da başta neon takımı olmak üzere büyük ses getirecek. Orta sehpa ile süsleyeceğiniz takımın koltuk kenarlarına led aydınlatmalı yan sehpalar yerleştirilmiştir. Bu özelliği sayesinde günlük hayatta kullanımınızda size kolaylık sağlamaktadır. Takımın yapım aşamasında kullanılan malzemelerin kanserojen etkisi yoktur. Sizin ve ailenizin rahat etmesi için her detay düşünülmüştür. Sizin yapmanız gereken ise koltuk takımınızda günün tüm yorgunluğunu atmak olacak.

2016 İnegöl mobilya neon koltuk takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 864 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan