Kategoriler

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

2016 Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları
Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Evlerindeki yer darlığından şikâyet eden hanımların olmazsa olmazları zigon sehpalardır. Şık tasarımları ve zıt renklerin kullanımı ile göz doldurduğu kadar kullanışlı olan zigon sehpalar evlerin vazgeçilmezi. Özgün tasarımlarıyla dikkatleri üstüne toplayan 2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri arasından bir sehpa seçerek odanızı ışıltıya kavuşturabilirsiniz.

1022 zigon sehpa

Bu sehpa modelinde kullanılan malzeme MDF den üretilmiştir ve boyalıdır. Zigonun genişliği 49cm, yüksekliği 65cm ve derinliği 36cm’dir. Mobilyanın bakımında nemli bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmamanız mobilyanızın uzun süreli kullanımı için önemlidir. Yine aynı şekilde sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli temasından kaçınınız. Mobilyada dilerseniz renk değişikliği yapabilirsiniz.

1024 zigon sehpa

Orta sehpalara göre daha kullanışlı olan İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri arasından bir diğeri de 1024 zigon sehpadır. Bu modelin genişliği 45cm, yüksekliği 55cm ve derinliği ise 45cm’dir. Bu mobilyada da renk değişikliği yapabilme şansına sahipsiniz. Zigonda kullanılan malzeme MDF den üretilmiştir ve boyalıdır.

1020 zigon sehpa

Eşsiz tasarımı ve İnegöl mobilyası kalitesi ile evlerinize giren bir diğer zigon sehpamız 1020 zigon sehpadır. Bu sehpanın ölçütleri şu şekildedir; yükseklik 65cm, derinlik 36cm ve genişlik 49cm’dir. Diğer sehpa modellerimizde olduğu gibi bu modelde de dilerseniz renk değişikliği yapabilirsiniz. Çok kullanışlı olan zigon sehpalar her evde bir ihtiyaç.

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 1168 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan