İnegöl mobilyası
2016 İnegöl mutfak köşe takımları
3 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl mutfak köşe takımları

2016 İnegöl mutfak köşe takımları

Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan mutfaklarda da son yıllarda birçok çift, masa sandalye takımı yerine, mutfak köşe takımlarını tercih etmektedir. Hem daha şık durmasıyla hem de daha rahat olmasıyla birlikte mutfak köşe takımlarının tercih oranı da artmıştır. Özellikle 2016 İnegöl mutfak köşe takımları birbirinden güzel ve şık modelleriyle birlikte birçok kadının beğenisini kazanmıştır. Kalitesiyle ve modern görünüşüyle mutfakların baş tacı olan köşe takımları arasından en çok tercih edilenler ise Barselona köşe takımları ve Milano köşe takımları bulunmaktadır.

Barselona köşe takımları

Kadınların en çok tercih ettiği mutfak köşe takımlarından olan Barselona modelleri 1 adet masa, 1 adet köşe modül ve 2 adet de sandalyeden meydana gelmektedir. Modülleri genel çiçek desenleriyle oluşan bu köşe takımları mutfağınızda ferah ve huzur dolu bir hava estirecektir. Mutfak köşe takımlarınızı alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri ise kalitesi ve uzun ömürlü olmasıdır. Her zaman bu özellikleri göz önünde tutan çiftler ise İnegöl mobilyasını tercih etmektedir.

Milano köşe takımları

Genellikle tek renk olup deri koltuklarıyla dikkatleri üzerine çeken bu modellerde özellikle yeşil ve krem deriler tercih edilenler arasındadır. Mutfakta yemek yerkenki dökülme riskini de düşünürseniz deri köşe takımlarını silmek de bir o kadar kolay olacaktır. Hem şık hem de oldukça kullanışlı olan bu köşe takımlarını üreten İnegöl, aynı zamanda oturma odası takımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan