Kategoriler

2016 İnegöl oturma grubu modelleri

krem rengi Oturma grubu modelleri
Paylaş
 

2016 İnegöl oturma grubu modelleri

Her bayan evinin gösterişli ve şık olmasını ister. Fakat çoğu zaman bu şıklığı nasıl sağlayacağını bilemez. Gösterişli bir odaya sahip olmak şimdiye değin hiç bu kadar kolay olmamıştı. 2016 İnegöl oturma grubu modelleri içerisinden bir oturma grubunu evinize taşıyarak o ihtişamlı odaya kavuşabilirsiniz. Renk renk, desen desen çeşitlilik gösteren bu gruplardan mutlaka birkaçı sizin zevkinizi yansıtacaktır. Şimdi birkaç tane model hakkında bilgi verelim.

Pera oturma gurubu

İnegöl mobilyanın ülkemizin pek çok yerinde tercih edildiği aşikârdır. Kullanılan malzemelerin kaliteli oluşu ürünleri uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Pera oturma grubu takımı2 adet üçlü ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Ürün fırınlanmış gürgen ağacından üretildiği için oldukça sağlamdır. Üzerlerine kullanılan kumaşlar silinebilir özelliğe sahiptir.

252 arena oturma grubu

İnegöl oturma grubu modelleri içerisinde yer alan bir başka takımımız ise 252 arenadır. Yatak ve sandık olabilme özelliğine sahiptir. 2 adet üçlü kanepe ve 1 adet berjerden oluşur. Yine fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Toplam 8 adet yastığı vardır. Kumaş olarak ithal kumaş kullanılmıştır ve silinebilir özelliğe sahiptir. Oturma grubunda renk değiştirme özelliğine gidilebilmektedir. 3’lü kanepelerin genişliği 230cm, yüksekliği 80 cm ve derinliği 85cm’dir. Berjerde ise genişlik 70cm, yükseklik 110cm ve 85cm’dir. Eğer sizler de odanızın gösterişli olmasını istiyorsanız şık duran bir İnegöl mobilyasına sahip olmanız gerektiğini tekrar belirtmek isteriz. O şıklığı ve zevkinize hitap eden oturma grubunu da burada bulabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 644 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan