Kategoriler

2016 İnegöl sehpa modelleri

2016 İnegöl sehpa modelleri

Ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardan olan sehpalar 2016 yılında da sizleri etkilemeyi başaracak gibi duruyor. Özellikle 2016 İnegöl sehpa modelleri renkleri ve desenleriyle her eve ayrı bir güzellik katacaktır.  Sehpalar ev içerisinde pratik ve hızlı olmak adına çok tercih edilmektedir. Bu anlamda bizlere hem zamandan kazandırır hem de alan tasarrufu yapmamızı sağlar.

Orta sehpalar

İnegöl sehpa modelleri ince tasarımları ile çok kullanışlıdır ve taşınabilir olması bakımından çok tercih edilen markalardan biridir. Orta sehpa modelleri arasında enva, browni, beetle, alaska, sandık, avensis, laguna, origami, ekol, polen, hera, cooper gibi pek çok model yer almaktadır. Tüm sehpaların yapımında kullanılan ürünler kanserojen madde içermez ve anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Orta alanın boş kalmaması adına tercih edilir.

Zigon sehpalar

Orta sehpa kullanmak istemeyenlerin, alandan kazanç yapmak adına kolay taşınabilen zigon sehpaları tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Diğer sehpa türlerine nazaran daha fazla tercih edilmektedir. İç içe geçmesi sebebiyle fazla yer kaplamaması çok tercih edilmesinin birinci nedenini oluşturmaktadır. Değişik tasarımı ve zıt renklerin kullanımı ile de şık bir tasarım haline gelmektedir. Zigon sehpa modelleri arasında bartın, karen, kutup, etna, sevran, erica, butik, armoni, lima, vista, latte, habana gibi modeller yer almaktadır. Evinizdeki olmazsa olmaz bu eksikliğini İnegöl mobilyasıile tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

 

inegöl mobilya
Bu yazı 665 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan