Kategoriler

2016 Kırmızı koltuk takımları

yeni Kırmızı koltuk takımları
Paylaş
 

2016 Kırmızı koltuk takımları

                Bilindiği üzere kırmızı kültürümüzde hep varlığını sürdürmüş bir renktir. Ayrıca bilinmesi gereken bir başka bilgi; kırmızının insana güzel geldiği, canlandırdığı, dinlendirdiği, sakinleştirdiği bilimsel olarak tespit edilmiştir. Koltuk takımı olarak kırmızı rengi tercih eden ev hanımlarına kırmızı renkteki koltuk takımlarını tanıtmak istiyoruz. Bahsedeceğimiz ürünler orijinal İnegöl mobilyasıdır.

Koltuk takımlarına ait bilgiler;

                İnegöl mobilya ürünleri olan 2016 kırmızı koltuk takımları, 3+2, 3+3, 3+2+1, 3+3+1, 3+3+1+1, 4+2 olarak şekillendirilmektedir. Mobilyalar 1.sınıf kalite fırınlanmış gürgenden veyahut kayın ağacından yapılmakta ve uzun ömürlü olmaktadır. Bunun haricinde mobilyalar yataklı, sandıklı, hem yataklı hem sandıklı olabilmektedirler. Dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Evinizin ölçülerini ve sizin ihtiyaçlarınızı tercih sürecinde göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Kuğu koltuk takımı (4+2)

                Fırınlanmış gürgen ağacından yapılan Kuğu koltuk takımında silinebilir tay tüyü kumaş kullanılmıştır. Klapalarda MDF kullanılmıştır. 2 li koltuğun boyutları 190*70*95 genişlik, yükseklik ve derinliğinde, 4 lü koltuk ise 365*70*95 ölçülere sahiptir.Dışarıdan bakıldığında şık, göz alıcı bir tasarıma sahip olduğu her halinden belli bu takımı daha çok genç hanımlar tercih etmektedir.

Polo koltuk takımı (3+2+1)

                3 lü koltuk yataklı ve sandıklı, 2 li koltuk sandıklı üretilmektedir.  Mobilyaların tümü fırınlanmış gürgen ağacından, mobilyaların ayakları ise ahşaptan yapılmıştır. Berjerin ölçüleri 82*90*85 genişlik, yükseklik ve derinliğe sahiptir. Bahsi geçen koltuk takımlarında dilediğiniz takdirde ölçülerde minimal değişikliklere gidilmektedir.

2016 Kırmızı koltuk takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 599 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan