Kategoriler

2016 yeni İnegöl mobilya chester koltuk takımı

2016 Modalife Koltuk Modelleri
Paylaş
 

2016 yeni İnegöl mobilya chester koltuk takımı

                Güzel evinize şık bir koltuk takımı alıp güzelliğine güzellik katmak istiyorsanız, tercihinizi 2016 İnegöl mobilya chester koltuk takımından yana kullanmalısınız. Birbirinden şık mobilyalarla tasarlanmış üç farklı chester koleksiyonunu sizlere tanıtacağız.

Bella Chester koltuk takımı

                Takım içerisinde 2 adet üçlü koltuk 1 adet de berjer bulunmaktadır. Mobilyalar fırınlanmış gürgen ağacından üretilmektedir. Tüm koltuklar yatak ve sandık olabilmektedir. Renk seçeneğini size ait olup, Bella Chester renk kataloğundan seçilecektir. Katelogdan seçilen herhangi bir renk için ek ücret alınmamaktadır. Bahsedildiği gibi takım 3+3+1 tasarlanmıştır fakat dilerseniz 3+3, 3+3+1+1 alternatfilerine, ücreti mukabilinde sahipsiniz.

Star Chester koltuk takımı

                Star Chester teknik özellikleri itibari ile Bella Chester ile hemen hemen aynıdır. 3+3+1 tasarlanmakla birlikte 3+3+1+1 veyahut 3+3 satın alınabilir. Renk ve mobilyada kullanılan ham madde aynı kalitededir. İki takım arasındaki fark, Star Chester koltuk takımıdaha modern tasarlanmıştır. Dışarıdan görünümü üzerinde bulundurduğu yastıklar, işlemeler, renk alternatifleri ile daha çok gençlere hitap etmektedir.

Milenyum Chester koltuk takımı

                Milenyum Chester 3+3+1+sehpa olarak tasarlanmıştır. 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerin yanında orta sehpa verilmektedir. Diğer takımlardan farklı yalnızca orta sehpa değil, teknik özellikler itibari ile birtakım farklılıklara sahiptir. Dışarıdan bakıldığında Milenyum Chester İnegöl mobilyasında nostaljik, gösterişli, şık, göz alıcı bir görünüm vardır.

2016 yeni İnegöl mobilya chester koltuk takımı

 

inegöl mobilya
Bu yazı 1269 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan