Kategoriler

2016 Yeşil koltuk takımları

köşeli Yeşil koltuk takımları
Paylaş
 

2016 Yeşil koltuk takımları

Son yıllarda evlerde seçilen mobilyalarda artık klasik kahverengi, beyaz ve siyah gibi renklere son verilerek daha canlı ve daha şık renkler tercih edilmektedir. Özellikle son birkaç yılın trendi olan yeşil koltuk takımları yeşilin birçok tonunda kullanılarak oldukça şık ve asil bir görünüm oluşturmaktadır. Salonlarınızda veya oturma odalarınızda tercih edebileceğiniz 2016 yeşil koltuk takımları birbirinden şık ve güzel modelleriyle çiftlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Deri yeşil koltuk modelleri

Deriyi seven ve deriye düşkünlüğü olan bireylerin tercihi olan deri mobilyalarda artık siyah ve kahverengi gibi klasik renklere bir son verilerek koyu yeşil ve askeri yeşil tonları kullanılmaktadır. Oldukça hoş ve asil duran yeşil deri koltuklarda derinin kalitesine oldukça önem vermeniz gerekmektedir. Adi bir deri kullanıldığında güzel bir görüntü oluşmayacağını bilen çiftler ise deri yeşil koltuklarını İnegöl mobilyasından tercih etmektedir.

Yeşil sarı koltuk takımları

Son yıllarda modernliğin değişmez tercihi olan yeşil ve sarıdan oluşmuş koltuklar oldukça hoş ve şık bir görüntü oluşturmaktadır. Yeşil ve sarının muhteşem uyumuna bazen kahverengi de katılarak çok daha hoş bir renk cümbüşü oluşmaktadır. Dilerseniz kapitoneli modellerde dilerseniz de daha modern ve düz koltuklarda tercih edebileceğiniz yeşil ve sarının uyumu ile evlerinizi bu şekilde dekore edebilirsiniz. İnegöl mobilya farkıyla tasarlanan yeşil koltuk takımları gibi yemek odası takımları da çiftlerin tercih edebileceği mobilyalar arasındadır.

inegöl mobilya
Bu yazı 2017 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan