Kategoriler

Abide Yemek Odası Takımı

2015910172746_abide_modern_yemek_odasi_uygun_fiyatli_yemek_odasi_modelleri
Paylaş
 

Yemek odamız; konsol ve aynası, iki  vitrin, yemek masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır. İnegöl mobilya da yemek odamız ahşap ceviz rengi boyalıdır. Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Yemek masamız geniş aile ve misafirlerimizle birlikte rahat yememiz için geniş ve açılabilir özelliğine sahiptir. İçin de rahat kaşık, çatal, bıçak koymamız için gizli bölme yapılmıştır. Masamıza 6 sandalyeden oluşmuştur. Açılabilir özelliği sayesinde sandalye sayısını da yaptırabilirsiniz. İsteğe göre 6 ve 12 kişilik masa şeklini alabilmektedir.  Masanıza uygun sandalye seçeneklerimiz mevcuttur. Sandalyemiz nubuk kumaş döşemelidir. Yemek odamıza uygun konsolumuz 4 kapak ve 2 geniş çekmeceden oluşmuştur. Zarif konsolumuzda duvara monte edilerek dekoratif üç adet ayna kullanılmıştır. Vitrinimiz geniş ve rahat kullanabileceğimiz raflar yer almaktadır. Vitrinimiz iki kapılı ve kapıları camdan yapılmıştır. Konsolumuzun içini mutfak eşyaları ve vitrinimizin içini süs eşyayla şekillendirebiliriz. İnegöl mobilya da vitrinimize led aydınlatma kullanılmıştır.

İnegöl  mobilya da ahşap desenli ayaklar tüm modüllerinde uygulanmıştır. Mobilyamız aynı renk ve desen ile kombin yapılmıştır. İsterseniz farklı modüllerle Yemek odamız; konsol ve aynası, iki  vitrin, yemek masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır.

İnegöl mobilya da yemek odamız ahşap ceviz rengi boyalıdır. Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Yemek masamız geniş aile ve misafirlerimizle birlikte rahat yememiz için geniş ve açılabilir özelliğine sahiptir. İçin de rahat kaşık, çatal, bıçak koymamız için gizli bölme yapılmıştır. Masamıza 6 sandalyeden oluşmuştur. Açılabilir özelliği sayesinde sandalye sayısını da yaptırabilirsiniz. isteğe göre 6 ve 12 kişilik masa şeklini alabilmektedir.  Masanıza uygun sandalye seçeneklerimiz mevcuttur. Sandalyemiz nubuk kumaş döşemelidir. Yemek odamıza uygun konsolumuz 4 kapak ve 2 geniş çekmeceden oluşmuştur. Zarif konsolumuzda duvara monte edebilir ve  kombinle şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Yeni sezon şık tasarım ürünlerimiz evinize şıklığıyla renk katacaktır. Markamız kaliteli ve kullanışlıdır. Desen ve renk seçenekli mobilyalarımız mağazamızda mevcuttur. Farklı çeşit tekli modüller ile kombin yapılmıştır ve bu sayesinde yeni tarz sahibi olabilirsiniz.

inegöl mobilya
Bu yazı 480 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan