Kategoriler

Afrodit Yemek Odası Takımı

20151114182257_afrodit_yemek_odas_takmlar_yepyeni_yemek_odas_ilemeli_yemek_odas_modelleri
Paylaş
 

Yemek odamız; konsol ve konsol aynası, iki adet vitrin, tv sehpası, yemek masası ve 6 adet sandalye den oluşmaktadır. İnegöl mobilya da yemek odamız mükemmel sadeliği ve asil duruşu ile üretilmiştir. Sabit ve açılma özelliği yoktur. Sandalyelerimiz 1. Kaliteli kapitone kumaş döşemedir. Sandalyelerimiz tasarımda en çok tercih edilen yumuşak bir dokuya sahip olan kadife kullanış kullanılmaktadır. İnegöl mobilya da yemek odamızın ön yüzleri çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı  parlak mebran malzemesinden yapılmıştır.

Masamızın kenarı parlak  ekru krem rengi kullanılmıştır. Masamızın kenarı ve ayakları desenlerle zarafet katılmıştır. Tv sehpası iki kapak ve iki geniş gözden oluşmaktadır. Kapaklarımız desen dizayn oval şeritle tamamlanmıştır. Ünite köşemizi istediğimizi  istediğimiz model tv ile kombin güzel görünüm sağlar. Konsolumuz 4 kapaktan ve geniş açıdan oluşmuştur. Kapakları şerit desenli ve patentli kullanılmıştır. Konsolumuzun aynası üstten oyma desenli ve parlak ekru krem renk çiçek desenle tamamlanmıştır. Vitrinimizin ikisi tek kapılı kare buz cam desenlidir. İsteğe göre inegöl mobilya da farklı desen ve renkli camlar mevcuttur. Kapağımızın üst ve alt kısmı ayaklarıyla birlikte desenlerle tasarlanmıştır.

İnegöl mobilya sayesinde yemek odanızı farklı renk ve desenlerle kombin yapabilirsiniz. Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş vermeniz mümkündür. Yeni sezon kaliteli yemek odamız güzel zarifliğiyle  evimizi şık bir görünüm katacak. Misafirlerimizi ağırlarken mutluluk hissi verecektir. Mobilyaları da parlak ekru parlak rengi kullanılmıştır. Bu sayede  mobilyalarımızın uzun süre korumasını sağlayacaktır. Mobilyalarımızda kullanılan özel malzemeler el işçiliği ile yapılmıştır.

inegöl mobilya
Bu yazı 498 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan