Kategoriler

Alissa Yemek Odası Takımı

alissa_15_yeek_odas_tkb_1_
Paylaş
 

Yemek odamız; konsol, konsol aynası, 2 adet vitrin, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. İnegöl mobilya da yeni sezon rengi olan kanyon ve mekanik inci renk kombini ile mobilyalarımız  renklendirilmiştir. Yemek masamızda açılıp büyüyen  özelliğine sahiptir. Karşılık haznesi bulunan özel masamız dizaynıdır. Açılabilir özelliği sayesinde rahatça oturup kalabalık gelen misafirlerinizi geniş masamızda sıkışmadan oturabilecekler siz ve misafirleriniz memnun kalacaklar. Masamızda yer alan kaşıklık haznesi altı eş değer bölmeden yapılmıştır. Bu sayede fazla olan kaşık ve kullanmadığımız çatal, kaşıkları  karşılık hanesinde saklayabiliriz.

Modelimizde avrupa standartlarına uygun e-1 kalite sertifikalı yonga levha malzemesinden tasarlanmıştır. Sandalyelerimiz gürgen iskelet üzeri deri giydirmeden yapılmıştır. Üzerine iki tane ceviz rengi şerit çizgi çizerek şık masamızla kimbinlenmiştir. Ünite köşemiz yedi göz ve birincisi geniş büyük, ikincisi ise küçük dar çekmeceden yapılmıştır. Ünite köşemizin  üzeri ceviz rengi şerit desen ile zarif bir görünüm elde etmiştir. Konsolumuz üç çekmece bir yan kapaktan oluşmuştur. İki farklı boy zarif aynamız konsolumuza uyum sağlayacak ve şık bir hava yaratmıştır yemek odamızda. İnegöl mobilya da vitrinimiz üç göz ve iki çekmeceden yapılmıştır. Led aydınlatmalı dizaynı vitrinimiz göz kamaştırıyor.

İnegöl mobilya mağazamız da her renk ve desen kumaş ve deri mevcuttur. Mobilyalarımız her eve ve duvara uyumu ile şık konsept tasarlanmıştır. Mağazamız ürünlerini kaliteli ve kullanışlı kumaşlarla tasarlanmaktadır.  Temizlemesi rahat ve kullanışlıdır.

inegöl mobilya
Bu yazı 442 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan