Kategoriler

Beyaz yatak odası modelleri

*temp*
Paylaş
 

Beyaz yatak odası modelleri

Genel olarak karanlık odalarda, beyaz renk mobilyalar ve ürünler tercih edilirse, aydınlatıcı etkisi daha çok olacağından mantıklı olabilmektedir. Elbette ki bu durumda daha az ışık olan yatak odalarında da beyaz yatak odası modelleri tercih edilmesi doğru oluyor. Her ne kadar aydınlatma konusunda iyi olsa da, elbette ki şıklık ve ferahlatıcı özelliği açısından da pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Tasarım yatak odaları

Bahsedilen yatak odalarında, ürün ekleyip çıkarma imkânınız da bulunuyor. Yatak odası ölçülerinize göre, özel olarak imalat hizmetlerinden de mobilya firmaları dahilinde yararlanabilirsiniz. Standart bir yatak başlığına sahip bir model de diğer parçalar ilginizi çektiyse, yatak başlığında asimetrik bir model tercih edebilirsiniz. Yine süet ya da deri olarak kaplama olmasını ve kapitone desenlerin de boy göstermesini tercih edebilirsiniz.

Sürgülü gardıroplar

Hem dar alanlar için hem de geniş alanlar için sürgülü gardırop modelleri her zaman tercih ediliyor. Beyaz olarak ana renk kullanılırken, kapaklarında da farklı renkler olarak pastel tonlar kullanılabilir. Yine kapak kenarları da gri ve metalik renklere sahip olan PCV ile kaplanarak, daha şık bir görünüm elde edilebilir. Tabi ki bu tasarımlara da beyaz yatak odası modeli olarak ulaşabilmeniz oldukça kolaydır.

Klasik tasarımlar

Yine yatak odalarında daha çok klasik tarzı yansıtmak isteyenler için, ahşap işlemeli beyaz yatak odaları da tercih edilirken, İnegöl mobilyası bu konuda hizmetlerini sizler ile paylaşmaktadır.

Beyaz yatak odası modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 674 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan