Kategoriler

Canel Country Yemek Odası takımı-2

Canel-Country-Yemek-Odası-takımı-2-620x372
Paylaş
 

Yemek odası takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz? Sonuçta her zaman mobilya almıyoruz ve almışken haklı olarak en güzeli,en kaliteli şık yemek odaları bizlerin olsun isteriz.Yemek kültürü bizim coğrafyamızda geçmişten bu yana çok önemlidir misafir seven bir toplum olarak gelen konuklarımızı en iyi bir şekilde ağırlamak isteriz siz değerli müşterilerimiz bu konuda ne kadar hassassanız. İnegöl mobilya olarak bizlerde sizin memnuniyetiniz için o kadar hassasız.

Evinizin en çok kullanılan, en çok görünen ve misafirlerinizi ağırladığınız salonları tamamlayan kuşkusuz yemek odası takımlarıdır. İnegöl mobilya seçkin ve geniş ürün yelpazesinde  şık yemek odası takımlarıyla da ilk sırada yer almaktadır. Canel country yemek odası takımın içeriğinde 1 adet Konsol ve aynası, 2 adet vitrin, Masa, 6 adet sandalye, 1 adet tv ünitesi bulundurmaktadır. Ürünün gövde bölümleri tamamı 1.sınıf hazır malzemeden yapılmıştır. Kapaklar ise MDF lake boyalıdır. Masanın ayakları, konsol ayakları, vitrin ayakları, tv ünite ayakları komple masif malzemeden üretilmiştir. Üstleri ise lake boyalıdır. Tüm kapak ve çekmecelerde stop firen sistemi bulunmaktadır. Sandalye kumaşlarında farklı kumaş veya renk tercih edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı iç tasarıma sahip konsolumuz ayrıca vitrin ve  çekmece rayları stop sistemlidir. Misafirlerinizi bu güzel yemek odasında gururla ağırlayacasınız.

İnegöl mobilya Türkiye‘nin dört bir yanına ücretsiz kargo seçeneğiyle de hizmetinizde. Ürünlerimiz iki yıl garantili olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

inegöl mobilya
Bu yazı 338 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan