Kategoriler

İnegöl baza modelleri

büyük baza modelleri
Paylaş
 

İnegöl baza modelleri

                Çocuk odaları, genç odaları ya da yetişkin odaları için elbette ki seçilen yataklar ve bazalar oldukça önemlidir. Şık olması kadar, kullanım kolaylığı da ön plana çıkarken, depo alanı geniş olan modellerden tercih gerçekleştirdiğinizde, kullanılmayan eşyalarınızı ya da diğer tüm malzemelerinizi saklayabilme özelliğine sahip olabilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip, MDF, suntalam, lake boyalı, deri ve süet kaplamalı, ahşap işlemeli yatak başlıkları ile ürünlere, İnegöl baza modelleri kapsamında ulaşabilirsiniz.

Deri yatak başlıkları

Son yıllarda bildiğiniz gibi deri kaplamalı yatak başlıkları bir hayli tercih edilenlerden oluyor. Yine son zamanlarda kapitone desenlere sahip bu başlıklar, asimetrik kesimleri ile klasik tarzı da ortaya koymaktadır. Bunların yanı sıra süet kaplama olan yine kapitone desenli yatak başlıkları da baza modelleri tercih ederken göz atacaklarınızdan olabilir.

Çift kişilik baza

                Genel olarak baza yataklar, dar alanlarda tek kişilik olarak tercih edilse de, çift kişilik baza seçenekleri de bulunmuyor değil. Tüm bu İnegöl baza çeşitleri, sizlere özel ya da hazır olarak imalat işlemlerini sunarken, ayak tasarımlarına ve ayak yükseklerine göre seçimler yapabilirsiniz.

Klasik varaklı ayak tasarımları

Eğer ki bazayı kullanacağınız mekân daha çok klasik tasarıma uygun ise, dekorasyon fikirleri arasında olan varaklı ayaklar, yine baza modelleri için mantıklı bir seçim olabilir. Altın tonlarında kullanılan varaklı ayaklar, deri detaylar ile bir uyum içerisine girerken, İnegöl mobilyası bu durumda sizlere destek olabilecektir.

İnegöl baza modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 892 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
mobilyam fabrikadan