Kategoriler

İnegöl berjer modelleri

2016 berjer modelleri
Paylaş
 

İnegöl berjer modelleri

Salonlarımız, oturma odalarımız, elbette ki dekorasyon bakımından oldukça şık ve modern görünmeli öyle değil mi? Bu durumda sizlere mobilya sektöründe hizmet veren İnegöl mobilya, birbirinden farklı tasarımları ile hizmet verirken, İnegöl berjer modelleri olarak da pek çok modele ev sahipliği yapıyor. Modern ve klasik tarzı yansıtan pek çok modelde renk çeşitliliği de oldukça fazladır diyebiliriz.

Çiftli klasik berjer

İki adet takım olarak sizlere sunulan çiftli klasik berjer takımı, varaklı ayakları ile göz dolduruyor. Eskinin izlerini taşıyan bu tasarım da, kollar ahşap ve işlemeli olarak dizayn edilebilir. Elbette ki klasik dediğimiz de ahşap tonlar ve gold tonlar her zaman ön planda olurken, kapitone desenlerde yine 2016 kreasyonları arasında yerini edinmiştir diyebiliriz. Nubuk ve süet takımlar bu açıdan daha çok tercih edilirken, yine deri berjerler de kullanıcıların istekleri arasında bulunuyor.

Modern tasarımlar

Country, klasik tasarım ile birlikte modern dokunuşlar olarak sizlere sunuluyor. Vintage tasarım ürünlerin yanı sıra salonunuzun bir kölesinde şömine başında nostaljik günler geçirmek istiyorsanız yine vintage ürünlerden tercih edebilirsiniz. Fakat modern dokunuşlar ile sizlere sunulan İnegöl berjer takımları da deri detaylar ile süslenmiş, ahşap ya da metal ayaklara yer verilmiş modellerden olabiliyor.

Özel imalat

Eğer ki sizlere sunulan ürünler yeterli olmuyor ise, İnegöl mobilyası dahilinde, özel olarak imalat işlemlerine de sahip olabilirsiniz. Kendi tasarımınızı da özel imalat özelliği ile ürettirebilirsiniz.

İnegöl berjer modelleri

inegöl mobilya
Bu yazı 674 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
mobilyam fabrikadan