Kategoriler

İnegöl carmen yatak odası

yeni Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

İnegöl carmen yatak odası

Yatak odası takımları, 2016 yılına özel olarak en yeni tasarımlar şeklinde tüketicilere hizmet verirken, inegöl carmen yatak odası kapsamında bulunan ürünler bir hayli fazla tercih ediliyor. Sizlerde artık eski takımlarınızdan sıkıldıysanız, en modern tasarımlar ile carmen modellerinden faydalanabilirsiniz.

Büyük gardıroplu modeller

Eğer ki kıyafetleriniz artık küçük bir dolap ile uyum içerisinde değil ise, büyük bir gardırop tercih etmek istiyorsanız, farklı bir tasarıma sahip olan tek dolap odanızın dekorasyonunu bozabilir. 2016 yılında sizlere sunulan yatak odası takımlarından yararlanarak, sürgülü kapaklara sahip olan, bölme sayısı oldukça fazla bir model tercih edebilirsiniz. Sürgü kapaklar, hem kullanım açısından hem de şıklık açısından kullanıcısına hizmet verirken, boy aynası görevini de görebilmektedir. Kahve tonlarında bir yatak odası tercih edildiğinde, boy aynası üzerinde bulunan sürgülü gardıroplar sizlere mükemmel bir şıklık kazandırabilecektir.

Asimetrik yatak başlıklı

Düz ve sade yatak başlıkları ilginizi çekmiyorsa, asimetrik kesim detayları ile şekillendirilen, kapitone desenler ile desteklenmiş bir takım seçimlerinizden olabilir. Yine ahşap işlemeli bir yatak başlığı da ilginizi çekenler arasında olurken, beyaz ve inegöl carmen yatak odası sizler için mantıklı seçimlerden olabilecektir.

Dar alanlar için

                Elbette ki her kişinin yatak odası geni ve ferah olmayabilir. Bu durumda da daha çok açık tonlar, beyaz ve kırık beyaz tercih edilebilir. Yine bu ürünlere de İnegöl mobilyası dahilinde ulaşabileceğinizi bilmeniz, seçimlerinizde kolaylıklar sağlayacaktır.

İnegöl carmen yatak odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1095 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan