Kategoriler

İnegöl country yatak odası takımları

2016 Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

İnegöl country yatak odası takımları

Günün yorgunluğunu attığınız mekânlarda elbette ki şıklık ve huzur arıyorsunuz öyle değil mi? Artık eski yatak odanızdan sıkıldınız ve yeniliklere açık olmak istiyorsanız, en modern dokunuşlar ile sizlere sunulan, İnegöl country yatak odası takımları arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Süet yatak odaları

Yatak başlığı olarak süet detaylar kullanılan bir model tercih etmek istiyorsanız, kapitone desenleri ile sizlere şıklık kazandıracak country yataklar, bunlar arasında olacaktır.  Elbette ki bazaların ve yatakların yanı sıra, gardırop tasarımları da önemli olurken, sürgülü ve boy aynalı olan dizaynlar da mobilya üreticileri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dört kapaklı dizayn

Eğer ki alanınız oldukça geniş ve hareket açısından sorunlar yaşamıyorsanız, dört kapaklı büyük bir gardırop işinizi görebilecektir. İçerisinde farklı bölmelere sahip olan bu modeller de, yine boy aynaları kapak üzerinde bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra kombinlenmiş bir de makyaj masası ve aynalık sizlerin yatak odasına şıklık kazandırabilecektir. Tabi ki bu ürünlere de, İnegöl country yatak odası takımı olarak ulaşabilmeniz gayet kolay.

Asimetrik takımlar

                Asimetrik kesim detayları ile şekillendirilen bir ürün tercih etmek istiyorsanız, yatak başlığı farklı bir kesim olarak sunulabilir, yine yatak başlıklarında deri detaylar kullanılabilir. Tabi ki yatakların ve komodinlerin ayakları da varaklı olarak tercih edilebilecekken, daha modern olan plastik ya da alüminyum ayaklar, ahşap modeller de İnegöl mobilyası tarafından seçim yapılabilir.

İnegöl country yatak odası takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 1078 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan