Kategoriler

İnegöl mobilya aksesuarı

2016 mobilya aksesuarları
Paylaş
 

İnegöl mobilya aksesuarı

Evlerde genel olarak mobilyaların yanında pek çok eşya da bulunmaktadır. Çoğu zaman mobilyaları tamamlayan bu eşyalar çeşitli büyüklük ve işlevlerde olabilmektedirler. Büyük bir orta sehpasından küçük bir pufa kadar çeşitli aksesuarları tercih ederek evinizi dizayn edebilirsiniz. Çok fazla çeşitliliğe sahip olan bu ürünlerde de İnegöl mobilya aksesuarının kalite farkıyla mükemmele ulaşabilirsiniz.

Masa ve sandalyeler

Salonunuzun başyapıtlarından olacak çeşitli model ve renk çeşitliliğine sahip masa ve sandalyeler özellikle mobilyalarınız ile uyum sağladığında harika bir görünüm yaratmaktadır. Bunun için mobilya kumaşlarıyla birlikte kombine bir takım aldığınızda oluşan görüntü çok hoş olacaktır. Deri kumaşların yanı sıra süet kumaşları da tercih edebileceğiniz sandalyeler aynı zamanda rahatlıkları bakımından da oldukça kullanışlıdır. Özellikle salonunuzu dizayn ederken göz önünde bulundurmanız gereken mobilyalarınıza ve masalarınıza uygun İnegöl sandalye modelleri geniş ürün çeşitliliği ile zevklerinize sunulmaktadır.

Puflar ve sehpalar

Evlerde çok kullanılan diğer bir mobilya aksesuarı ise puflar ve sehpalardır. Özellikle genelde koltuk takımlarının ortasına konulan orta sehpalar ve yan sehpalar çok sık kullanılmaktadır. Hem yapılacak olan ikramlar için hem de mobilyalarla uyumlu bir görünüm yaratmak için salonunuzu değişik bir şekilde tasarlayabileceğiniz sehpalar ve puflar farklı renk ve model seçeneklerine sahiptir. Özellikle sade renklerin yanına kullanılan sehpalarda canlı renklerin tercih edilmesi ile içinde bulunulan oda canlanmakta ve İnegöl mobilyası farklı ile hareketlilik kazanmaktadır.

İnegöl mobilya aksesuarı

inegöl mobilya
Bu yazı 598 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan