İnegöl mobilyası
İnegöl mobilya akustik yatak odaları
23 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya akustik yatak odaları

İnegöl mobilya akustik yatak odaları

Yatak odaları herkesin karar vermede en çok zorlandığı bölümdür. Çünkü yatak odası hem kişiler için özel hem de huzurlu mutlu hissetmeleri için evin en önemli mobilya gurubudur. Kişi odasına geldiğinde hem rahat edebileceği hem de huzurlu hissedeceği bir odaya gereksinim duymaktadır. Ayrıca uyum ve düzene de önem vermektedir. İşte bu isteklerinizi karşılamak için İnegöl mobilyası siz değerli müşterilerini düşünerek çeşit çeşit her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek sizlere çok şık çok harika yatak odası takımları sunmaktadır.

Akustik yatak odası ile ilgili sizlere önemli bilgiler

  • Tasarımlarda kullanılan işlemler 1. Kalite olmakta ve ayrıca MDF üzerine CNC işleme şeklinde üretilmiştir
  • Mobilyalarımızda uzun ömürlü olmasına ve güvenli olmasına öncelik verilmiştir
  • Çekmecelerde özel olarak yavaşlatıcılı tandem ray kullanılmıştır
  • Dolap içindeki askılarda LED aydınlatma kullanılarak takımın görselliğine katkıda bulunmuştur.
  • Şifonyer üzerinde ve dolap kapaklarında ayna kullanılarak farklı ve güzel bir tasarım ortaya çıkmıştır.

 

İnegöl mobilya akustik yatak odalarısizleri düşünerek kolay, pratik ve kaliteli bir şekilde ürettikleri yatak odası takımlarıyla huzurunuzu hiçbir şey bozamayacak. Bir çok kişi hem ucuz hem de kaliteli olmasında bir şeyler aramaktalar fakat takımları alıp kullanmaya başladıkları ilk andan beri yanlış düşündüklerini keşke daha önceden alsaydık düşüncesinde oldular. Sizde vakit kaybetmeden yatak odası takımınızı hemen gelin alın.

Odanızın en gözde, en önemi takımını İnegöl mobilya akustik yatak odası modellerinden birini seçerek sahip olabilirsiniz. İstediğiniz ürüne sahip olmak hiçte zor değil tek yapmanız gereken size en yakın mağazaya gitmek yada internet adresimizden istediğiniz ürüne ulaşıp almak bu kadar basit. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

İnegöl mobilya akustik yatak odaları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan