İnegöl mobilyası
İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri
22 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

                Yatak odası her kes için en önemli mobilya gruplarından birisidir. Çünkü kişiler hayatlarında düzen ister, huzur ister, uyum ister işte siz değerli müşterilere istediklerini karşılamak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen profesyonel ekibiyle sizlerin beğenisine sunmaktalar.İnegöl mobilya akustik yatak odası takımlarıile sizleri büyüleyecek olan tasarımlara bakmalısınız. Sizleri uyarıyoruz işiniz çok zor ama işiniz ne kadar zor olursa olsun birini seçtiğinizde asla pişman olmayacağınızı temin ederiz.

Kullanılan malzeme

  • Hammaddesi Avrupa standardı olan E1 anti-kanserojen belgeli melamin ile kaplanmış yonga levhadır.
  • Bağlantı sisteminde blum bağlantı sistemi kullanılmıştır.
  • Çekmece raylarında çinko kaplamalı paslanmaz çelik bilyeli ray kullanılmıştır.
  • Sürgü sistemi de çok harika tasarlanmıştır. Çünkü çift yönlü yavaşlatıcılar ile ve frenleyici özelliğiyle otomatik sürgü sistemi ile çok kullanışlı hale gelmiştir.

Sizde kaliteden ödün vermeyen eşsiz güzelliklere sahip İnegöl mobilya akustik yatak odası modellerinden birine sahip olmak istemez misiniz? Akustik yatak odası modellerinden birine sahip olmak hiç de zor değil. İsterseniz size en yakın mağazamıza gidebilir yada internet adresimizden istediğiniz modeli seçip sipariş verebilirsiniz.

İnegöl mobilyası siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Bunu şöyle özetlersek; ürünlerimiz 2 yıl boyunca üretici firma garantisi altındadır ve nakliye sırasında oluşabilecek problemler firmanın sorumluluğu altındadır. Ürünü takım halinde veya tek parçalı olarak da satın alabilirsiniz. Takımda bir adet sürgülü dolap, bir adet karyola, bir adet şifonyer ve 2 adet de komodin bulunmaktadır.

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan