Kategoriler

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

akustik yatak odası takımı
Paylaş
 

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

Yatak odası seçimleri herkes için zor bir karardır. Çünkü hayatınızın en önemli yerlerinden birisidir. Düzenli olan, rahat, konforlu ve pratik olanlar yatak odası seçimlerinde göz önüne alınan kriterlerdir. Çoğu firma yatak odası takımlarında görselliğe önem vermekte ve kullanımı rahat ve güzel olmayan tasarımlar yapmaktadır. Fakatİnegöl mobilya akustik yatak odası ekipmanları kişinin işini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri ilişkileri kuvvetli olduğu için herkes çok memnun ve birbirlerine tavsiye ediyorlar.  İnegöl mobilyasını kullanan ve kalitesini anlayan kişiler İnegöl mobilyadan asla vazgeçememektedirler. Herkese hem diğer markalara göre ucuz olmasıyla beraber kaliteli ve kullanışlı olduğunu da söylemektedirler.

Ürün özellikleri

  • Modelimizdeki gardırobun ön yüzeyi yüksek teknolojili CNC işlemelidir.
  • Yüzeyler MDF CNC boya işlemelidir
  • Gardıropta bulunan aynada desenli kumlama uygulanmıştır
  • Gardıroptaki askılıklarda LED aydınlatma bulunmaktadır
  • Yatak başlığının döşemesi siz değerleri müşterilerimiz için kapitone el işçiliği ile tasarlanmıştır.
  • Takımımızda yer alan şifonyer ve komodin çekmecelerinde tandem yaylı sistem kullanılmıştır.

İstediğim ürünü nasıl alabilirim?

Siz değerli müşterilerimiz İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı ile hayalini kurduğunuz yatak odası takımı aynıysa hemen size en yakın mağazamıza gidip alabilirsiniz. Fakat ben mağazanıza yakın değilim diyorsanız hiç problem değil. Siz değerli müşterilerini düşünen İnegöl mobilyasısizler için bir tık uzağınızda olan İnegöl mobilyasınainternet adresimizden gerekli işlemleri yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

 

inegöl mobilya
Bu yazı 766 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan