Kategoriler

İnegöl mobilya banyo dolapları

2016 Modern Banyolar
Paylaş
 

İnegöl mobilya banyo dolapları

Her ne kadar salon ve oturma odası dekorasyonlarımıza önem versek de, elbette ki banyolar da evlerimizde önemli mekânlar arasında yer alıyor. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek için, İnegöl mobilya banyo dolapları hakkında birkaç bilgi verelim.

Dar alanlar için dolaplar

                Genel olarak dar alanlarda tercih edilmek istenen banyo dolaplarında sorunlar yaşanıyor. Her ne kadar biraz seçimleriniz kısıtlı olsa da, elbette ki sizlere uygun tasarımlar bulabilmek mümkün. İlk olarak, mekânın analizi yapılmalıdır. Daha sonra ise, kullanılacak havlu dolabı ya da çekmeceler, kör noktaları değerlendirilerek tercih edilmelidir. Lavabo altı kullanılacak, çift çekmece ve çift dolap kapaklı bir tasarım, sizlere daha rahat bir alan sunabilecektir.

Cam kapaklı tasarımlar

                Eğer ki banyonuza şıklık ve yenilik kazandırmak istiyorsanız, siyah, temperli camlı banyo dolapları tercih edilebilir. Gayet şık ve modern duran bu tasarımlar da, alüminyum ya da çelik dolap kulpları kullanılarak, şıklık daha fazla ön plana çıkartılıyor. Yine klasik bir tasarım istiyorsanız, İnegöl mobilya banyo dolabı şunlardan olabilir.

Klasik varaklı modeller

Aynaları ahşap işlemeli olan, banyo dolaplarının ayaklarında ise varaklı tasarımlar bulunan bir tercih, vintage, klasik tarzı ortaya koyabilecektir. Böylelikle tarzınızı ortaya koyarken, şıklığı da ön plana çıkartmış olabileceksiniz. Elbette ki banyo dolapları, fren sistemli kapak ve çekmeceler ile özelliklere sahip olurken, kullanışlılık açısından İnegöl mobilyası dahilinde sizlere destek olabilecektir.

İnegöl mobilya banyo dolapları

inegöl mobilya
Bu yazı 1215 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
mobilyam fabrikadan