Kategoriler

İnegöl mobilya bebek odası

country Beyaz Bebek Odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya bebek odası

Mobilya sektöründe, fason kesimlerin çoğalması ile birlikte, daha hatasız ve hızlı üretim olarak mobilyalara ulaşabilmek mümkün hale gelmiştir. Sizlerde bu imkânlardan faydalanarak, İnegöl mobilya bebek odası takımlarından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki, nasıl tasarımlar bu sektörde kol geziyor biliyor musunuz?

Renkli yatak odaları

Bebeklerimiz için elbette ki daha renkli yatak odası takımları tercih edilmektedir. Yeşilin, pembenin ve mavinin en güzel tonları bu ürünlerde kendini gösterenler arasında. Elbette ki bunların yanı sıra tasarım ürünler bir hayli özelliğe de sahip. Gelin şimdi sizler ile birlikte bir de bunlara göz atalım.

Baskılı ve desenli takımlar

Her ne kadar bebekleriniz henüz bunların farkına varmasa da, ilerleyen yaşlarda daha farklı ürünlere ihtiyaç duyulacaktır. Bu sebepten dolayı seçimler yapılırken, desenli ürünler tercih edilerek, beğeni kazanmasında yardımcı olabilirsiniz.

Beyaz ana renk üzerine baskı yapılmış çizgi film karakterleri, denizci yatak odası ya da otomobil tutkunları için farklı baskılar uygulanabilir. Tüm bu ürünler, inegöl mobilya bebek takımları kapsamında bulunabilmesi mümkündür.

MDF mobilyalar

Eğer ki sağlamlık ve uzun süre kullanım istiyorsanız, MDF kapsamında tercihler yapabilirsiniz. Üzeri lake boya olan bu mobilya seçeneği, daha uzun süre kullanım sunarken, oldukça tercih edilenlerdendir.

Gardıroplar

Bebek odalarında tercih edeceğiniz gardırop özellikleri ise, kapak seçeneğine göre değişebilir. Standart 3 kapaklı bir model tercih etmek isteseniz de, İnegöl mobilyası kapsamında sürgü kapaklı ve boy aynalı bir model de sizlerin istekleri arasında olabilir.

İnegöl mobilya bebek odası

inegöl mobilya
Bu yazı 1682 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan