Kategoriler

İnegöl mobilya black yatak odası modelleri

uygun Merinos Yatak Odası
Paylaş
 

İnegöl mobilya black yatak odası modelleri

Yatak odası takımı herkesin seçim yaparken zorlandığı bir mobilya grubudur. Çünkü insanlar birçok özellik ararlar mobilya seçiminde ve genellikle bir takımda istediklerini bulamazlar. İnsanlar hem kullanışlı hem de kaliteli olsun istiyorlar ve bu isteklerini diğer firmalar çok pahalı bir fiyata satmakta. Fakat İnegöl mobilya öyle değildir. İnegöl mobilyası hem siz değerli müşterilerine isteklerini karşılama hem de fiyatlarda siz değerli müşterilerin bütçeleri düşünülerek hazırlanmıştır. Hem ucuz hem de kaliteli hizmet sunan İnegöl mobilya ile istediğiniz yatak odası modeline sahip olabilirsiniz.

Siyah ve beyaz tutkunları olan ve siyahın ve beyazın uyumuyla hazırlanan İnegöl mobilya black yatak odası modelleri tam da sizlerin isteklerini karşılayacak biçimde tasarlanmış. Gardıroplarının iç dizaynı mükemmel ölçüde hazırlanarak sizleri kıyafetleri zorla gardıroba sığdırmaya çalışmaktan kurtarmıştır. Yatak başlığı ona keza özenle hazırlanmıştır. Komodinler ve şifonyerde takımla harika bir uyum içindedir.

Takım özellikleri

  • 1 adet gardırop bulunmaktadır. Gardırobun 2 adet sürgü kapağı mevcuttur. Dolap mekanizması kendinden stoplu ve iki adet dolap içi çekmecesi, pantolon askılığı ve elbise askılıklarından oluşmaktadır.
  • 2 adet komodin bulunmaktadır ve tek çekmeceli olup dolaptaki işlemelerle takımla uyumludur.
  • 1 adet aynalı şifonyer bulunmaktadır. 3 adet çekmecesi olan şifonyerde ayna kısmında gizli bölmeli bir kısım daha vardır. Dolaptaki işlemelerle takımla uyumludur.
  • 1 adet karyola ve karyola başlığı bulunmaktadır.

İnegöl mobilya black yatak odası takımımı almak istiyorsunuz? O zaman hiç vakit kaybetmeden size en yakın İnegöl mobilya mağazamıza gelin yada internetten siparişinizi verin. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

İnegöl mobilya black yatak odası modelleri

 

inegöl mobilya
Bu yazı 1079 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan