Kategoriler

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

2016 Köşe koltuk takımları
Paylaş
 

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Oturma odaları ve salonlarımızın, dekorasyonlarında elbette ki koltuk takımlarından destek almaktayız. Birbirinden farklı tasarıma sahip olan koltuk ve köşe takımları, inegöl mobilya chester koltuk takımıkapsamında tercih edeceklerinizden olabilir. Chester koltuk takımları, diğer modellere göre daha şık ve modern görünümleri sizlere sunarken, oldukça fazla çeşide sahip olduğu bilinmektedir.

Ahşap ayaklı kapitone

Bu başlık adı altında, ahşap ayaklara sahip olan, kumaş türü olarak, tay tüyü, süet, nubuk ya da deri kullanılan bir model tercih edilebilir. Kumaş türlerine göre fiyatlar farklılık gösterirken, kullanılan ahşap işlemeler de bunları etkileyenler arasında.

Tabi ki bahsettiğimiz bu ürünlerde, her koltukta kullanılan renk tonu farklı olabilir. Biraz daha farklı bir tarza sahip olmak istiyorsanız, karşılıklı ikili şekilde konumlandırılmış model de kahve ya da koyu bir mor renk tercih edilebilir. Bunların yanında ise beyaz ya da kırık beyaz olarak bir ürün tercih edilebilir. Ortada ise bir sehpa konumlandırılarak, şık bir detay atlanmamış olacaktır. Sizlerde tüm bu ürünler, inegöl mobilya chester koltuk takımları olarak, mobilya firmaları sayesinde sahip olabilirsiniz.

Özel imalat ürünler

Eğer ki ebat, kumaş türü ve tasarım, tamamen sizlerin istediği gibi olsun istiyorsanız, sünger türüne kadar her şeyi kendiniz tercih ederek, İnegöl mobilyası sayesinde özel üretimlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle isteklerinizi en iyi şekilde karşılayarak, zevkinize de hitap etmiş olacaksınız.

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

inegöl mobilya
Bu yazı 1046 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan