İnegöl mobilyası
İnegöl mobilya country yemek odası
6 Mart 2016
inegol34

İnegöl mobilya country yemek odası

İnegöl mobilya country yemek odası

Yemek odası takımları, salonlarınızda ya da yemek odalarınızda yeni bir yansıtım sağlayacak olurken, 2016 yılında birbirinden farklı tarza sahip inegöl mobilya country yemek odası sizlere sunuluyor. Klasik yansıtımı en modern dokunuşlar ile ortaya koyan country, beyazın en güzel tonu ile sizlere eşlik ediyor.

MDF yemek takımı

Sağlamlık ve uzun süreli kullanımlar için bir hayli fazla tercih edilen MDF yemek odaları, vitrin, konsol, masa, duvar üniteleri, sandalye ve bench parçaları ile oluşturuluyor. MDF olarak lake boya kullanıldığından, hem daha sağlam, hem yüzey kalitesi hem de kullanım bakımından gayet beğenilen bir ürün oluyor. Sizlerde bahsedilen, inegöl mobilya country yemek odası takımlarıile tüm bu özelliklere ulaşarak, akşam saatlerinde, en güzel yemeklerinizi, keyifli dakikalar ile birlikte tüketebilirsiniz.

Kumaş döşemeli tasarım

Elbette ki bahsedilen bu yemek odası takımlarında, sandalyeler kumaş döşemeli olmaktadır. Kapitone desenler kullanılarak, süet, nubuk ve deri olarak çeşitlere de sahiptir. Zaten bildiğiniz gibi kapitone desenler son yıllarda oldukça revaçta olurken, yine sandalye ve masaların yan bölgelerinde de yaygın olarak kullanılanlardan olmuştur.

Uzun varaklı ayaklar

Vitrin, bench ve diğer parçalarda, tercihe göre uzun varaklı ayaklar seçilebilir. Bu ürünlere özel üretim olarak İnegöl mobilyası dahilinde ulaşabileceğiniz gibi, hazır olarak sizlere sunulan pek çok modelden de tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm detaylara görsellerden ulaşabilirsiniz.

İnegöl mobilya country yemek odası

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan