İnegöl mobilyası
İnegöl mobilya yatak odaları
7 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya yatak odaları

İnegöl mobilya yatak odaları

Yatak odası çoğumuzun seçmekte zorlandığı bir türlü karar veremediği bir mobilya grubudur. Hep insanlar isteklerini karşılayacak mobilya grubunun çok pahalı olduğu inancındaydı ta ki İnegöl mobilyayla tanışana kadar. İnegöl mobilya siz değerli müşterilerin hem zevkini, isteklerini aynı zamanda da bütçesini düşünerek hizmet vermektedir. Görüldüğü gibi de diğer markalara göre hem daha kaliteli hem de uygun fiyat seçenekleriyle İnegöl mobilya yatak odaları takımlarını siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ürün özellikleri

  • Kullanılan tüm malzemeler TSE onaylıdır
  • Tüm malzemeler E1 kalitesinde üretilmiş ve kanserojen madde içermemekte ve anti bakteriyeldir.
  • Bazı ürünlerin yataklarında baza bulunmakta bazılarında ise bulunmamaktadır.
  • Tüm mobilya malzemeleri 2 yıl garantilidir. Nakliye işlemlerinde de oluşabilecek hasarlardan da İnegöl mobilyası

İnegöl mobilya yatak odası grupları sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Her kesimden kişilerin zevkine hitap edecek bir sürü çeşitleri vardır. Yatak odası takımlarında bir adet karyola, bir adet dolap, bir adet şifonyer ve aynası ve iki adet komidin bulunmaktadır. Ürünleri dilersiniz parça parça yada hepsini beraber alabilirsiniz. İnegöl mobilya yatak odaları sizi huzurun ve mutluluğun doruklarında hissettirecektir.

Dilerseniz İnegöl mobilya yatak odası gruplarına sizlere en yakın mağazalarımızdan yada internet adresinden seçerek satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine hizmet veren İnegöl mobilya ile kaliteli seçimler yaptığınızı sizde anlayacaksınız. Hiç vakit kaybetmeden mağazalarımıza yada internet şubemize bekleriz.

İnegöl mobilya yatak odaları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan