Kategoriler

İstanbul Genç Odası Takımı

istanbul-genc-odasi-300x177
Paylaş
 

İstanbul genç odası rengiyle çizgisiyle ağırbaşlı ve sade görünüşü ile evinizin havasını değiştirecektir. Kahverenginin tonlarındaki geçişler, keskin çizgiler odada ağırlığını ve asaletini korumaktadır. Üç kapılı dolap, bazalı karyola ve başucu, çalışma masası ve kitaplık, bir adet komidinden oluşmaktadır. İnegöl mobilya farkıyla kendinden bazalı karyola dağınıklığı toplayarak alan yaratmaktadır. Doğal ahşap rengi ve modası geçmeyecek sadeliği, keskin köşeleriyle asaletli İstanbul genç odası gençlerin gönlünü fethetmektedir.

İnegöl mobilya Avrupa standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen yonga levha malzemeyle üretilmektedir. Modelde öne çıkan sadeliğin yanı sıra her modül de çekmece modülü kullanım kolaylığı sunuyor. İnegöl mobilyanın kalite anlayışıyla çekmeceler raylı sistemli olup kolayca kayması sağlanmaktadır. Komidin aynalı model olup gençlerin dışarı çıkarken son rötuşlarını yapabilmelerini sağlamaktadır. Yüksek komidin ve çekmeceler odadaki dağınıklığı toplamaktadır. Çekmece kulplar modelin çizgileri ile uyumlu şık ve dayanıklıdır. Kalite ve sadelikten ödün vermeyen İnegöl mobilya evinize kattığı güzellik ve sadelikle haklı gururunuz olmaktadır. Konuklarınıza rahatlıkla tavsiye edebileceğiniz ve hayranlıklarını kazanacağınız bir modeldir, İstanbul genç odası.

Kaliteli ve uygun mobilyanın adresi İnegöl mobilya en güzel genç odası tasarımlarını beğeninize sunmaktadır. Türkiye’nin her iline ve yakın ilçelerine bu ürün için ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır. Kargo süresi 15 gün olup, garanti süresi ve  montajdan kaynaklı parça değişimi 2 yıl olarak belirlenmiştir.

inegöl mobilya
Bu yazı 476 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan