Kategoriler

Kırmızı koltuk takımları

2016 Kırmızı koltuk takımları
Paylaş
 

Kırmızı koltuk takımları

Köşe takımları, L takımlar, mini koltuk takımları gibi çeşitlere sahip olan salon ürünleri, günümüzde birbirinden farklı desen ve renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Yine bunlar arasında bir hayli tercih edilen kırmızı koltuk takımları, kırmızının pek çok tonunda beğeni kazanıyor. Sırt bölgesinde kapitone desenler ile birlikte, kolçaklarda da bu desenlere ulaşabilmek mümkündür. Genel olarak süet ve nubuk olarak tercih edilse de, deri çeşitlerini de bulabilmeniz gayet kolaydır diyebiliriz.

Köşe takımları

                Eğer ki salonlarınızın tam ortasında büyük bir takım kullanmaya yeterli alanınız yok ise, köşelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu durumda sizlere mini ebatlarda sunulan kırmızı koltuk takımıköşe takımları ya da L takımlar olarak sunulabilecektir. Böylelikle hem yerden tasarruf etmiş olacakken hem de şıklığı kolaylıkla yakalayabileceksiniz.

Ahşap kolçaklar

                Ana kumaş olarak süet tercih edilirken, kolçakların ahşap ve işlemeli olması da ürünlerin özelliklerini ortaya koyuyor. Yine bu modellerde ayaklarda ahşap ve ahşap işlemeli olurken, farklı ayak seçeneklerine de ulaşabilmek mümkün oluyor.

Farklı tasarımlar

                Yeniliklere açık bir birey olarak, daha farklı kesim detayları ile ürün tercih etmek istiyorsanız, sırt bölgesi asimetrik kesimlere sahip bir model tercih edilebilir. Yine modellerin seçimleri sizlere kalmış olurken, özel imalat ürünlerden de İnegöl mobilyası dahilinde sahip olabilirsiniz. Tüm kumaş türleri ve modeller için görsel şölenimizden yararlanarak fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle seçim yaparken karar verme sürecinizi de hızlandırmış olacaksınız.

2016 Kırmızı koltuk takımları

inegöl mobilya
Bu yazı 644 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan