Kategoriler

Köşe koltuk takımları

yeni model Köşe koltuk takımları
Paylaş
 

Köşe koltuk takımları

Özellikle küçük odaya sahip evlerde çok sık kullanılan köşe koltuk takımları evde daha büyük alanlar açtığından çok kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Hem salonda hem mutfakta rahatlıkla kullanabileceğiniz köşe koltuk takımları koltukların giremeyeceği yerleri değerlendirmekte de ayrı bir yeteneğe sahiptir. İstediğiniz alanı kullanabilmenizi sağlayacak odanızın yapısına göre bir mobilya seçmeniz gerekmektedir. Koymak istediğiniz yerin alanına aldığınız ürün denk gelmediği sürece bunun bir anlamı olmayacaktır. Bu yüzden mobilyalarınızı alırken oda ölçülerinize dikkat etmelisiniz.

Siesta köşe koltuk takımı:

Daha çok beyaz renkleriyle kullanılan ancak diğer renk seçenekleri de mevcut olan bu köşe grupları modern görünümüyle misafirlerinizi büyüleyecektir. Eşsiz tasarımı ile evinize ayrı bir ambiyans katacak olan İnegöl köşe koltuklarıaynı zamanda kaliteli bir koltuk takımına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Retro köşe koltuk takımı:

Turuncu renkleriyle çok sık tercih edilen Retro köşe takımları farklı renk seçenekleriyle de evin dizaynına ve renklerine uygun şekilde belirlenebilmektedir. Bunun yanında eşit dağılımıyla özellikle kare alana sahip odalara çok uygun olacaktır.

Turkuaz köşe koltuk takımı:

Klasik bir görünümden ziyade modern bir görünüm isteyen kişiler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilecek olan köşe takımları aynı zamanda turkuaz rengiyle canlı renkleri seven kişiler için mükemmel bir seçim olacaktır. Bunlar gibi daha pek çok köşe koltuk takımına sahip olabileceğiniz İnegöl mobilyası kalite farkıyla sizin hizmetinizdedir.

2016 Köşe koltuk takımları

 

inegöl mobilya
Bu yazı 1433 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan