Kategoriler

Renkli Fora Genç Odası

hsfvlinqvo718201618759_fora_genc_odasi_takimi_genc_odalari
Paylaş
 

Mavi beyaz saflığın ve temizliğin rengidir. Evimize odamıza denizin mis gibi temiz ve iyot kokusunu getiriyor. Gençliğin ateşi ile birleşen deniz ve gökyüzü renkleri enerji oluşturuyor. İnegöl mobilya ayrıcalığıyla fora genç odası üç kapılı geniş dolap, karyola ve başucu, çalışma masası, şifonyer ve 1 adet komidin den oluşmaktadır.  Dolap üzerinde bulunan stikerler yapıştırma olup ileri ki zamanlarda çıkarılabilme özelliği ile mavi beyaz düz renkte sade bir genç odası yaratmakta mümkündür.

İnegöl mobilya ileriye dönük uzun yıllar değişiklik yaparak kullanabileceğiniz tasarımı seçiminize sunmaktadır. Genç odaları için en önemlisi sağlık, tüm mobilya inegöl mobilya tarafından kanserojen etki taşımayan birinci kalite malzeme yapısıyla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Genç denizcilerin hayal dünyasına hitap eden model yatak kenarı koruma ve geniş şifonyer çekmeceleriyle daha küçük beyefendiler için güvenli uyku yaratmakta yapıştırma figürler ve çekmece kulpları renklerle uyum sağlayıp modele hareket katmaktadır. Mavi beyazın odada yarattığı uyum ve huzur ferah görünüm çocuğunuzun daha rahat bir mekanda dalga sesleri ve tazeliği mekana taşımakta daha iyi vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Modeli takım olarak almanın yanı sıra modüler olması avantajıyla istediğiniz parçaları sipariş etme şansına sahipsiniz. Ürün 2 yıl garantili olup Türkiye’nin her iline ve yakın ilçelerine ücretsiz kargo avantajıyla gönderilebilmektedir. Kargo süresi bu ürün için 15 günü kapsamaktadır. Evinize kalite ve modernliği yansıtacak, tazelik ve ferahlık getirecektir.

inegöl mobilya
Bu yazı 432 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan