Kategoriler

Renkli Orta Sehpa Dörtlü

28860b569f412cbb872e6727b1425644
Paylaş
 

Orta sehpa seçiminde sizlere inegöl mobilya olarak bu model dahil çeşitli ürünleri birinci sınıf malzeme ile üreterek sunmaktayız. Sizde eğer evinizde uzun yıllar kullanmak isteyeceğiniz ürün arıyorsanız aradığınız adresi buldunuz. Spor görünümlü sehpa modellerimizden klasik modellere kadar çok fazla çeşidi mağazalarımızda bulmanız mümkündür.

Şık ve spor bir görünüme sahip orta sehpa, parlak görünümlü ve kullanışlı bir üründür. İnegöl mobilya olarak sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi bu modelde de sizleri düşünerek tasarımlarımızı yaptık. Sehpamız 4 parçadan oluşmakta ve en büyüğünün çapı 90 cm iken diğer küçük 3 adet sehpamızın ölçülerini 40 cm’dir.  isteğinize uygun olarak da yapmaktayız. Ürünün her bir parçası parlak oluş olup, farklı renklerde boyanmıştır. Şık ve modern bir sehpa arayanlar uygun olacak bu modelimiz çok şık bir tasarıma sahiptir.  Farklı renkleri de çalışabileceğimiz ürünümüzün en büyük sehpası beyaz olurken, diğer küçüklerin renkleri ise eflatun, sarı ve mavi ile kombin yapılmıştır.

Birinci sınıf malzemeler ile ürettiğimiz orta sehpamız, dilerseniz farklı renk kombini olarak da üretilmektedir. inegöl mobilya güvencesi ile istediğiniz renk ve ebatlarda çalışacağımız ürünümüz uzun yıllar kullanıma elverişli olarak üretildi.  Sektörde öncü firmamızın diğer ürünlerini dilerseniz sitemizden, dilerseniz de mağazalarımıza uğrayarak inceleyebilirsiniz. Sizler için kaliteye önem verdik ve tasarımlarımızı kalite odaklı tasarlayıp sizlerin huzuruna çıkarmaktayız. Uygun fiyat ve farklı ürün seçenekleri için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

inegöl mobilya
Bu yazı 518 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan