Kategoriler

Roma Genç Odası

2015102313472_roma_gen_odas_yeni_model_gen_odalar_gen_odalar
Paylaş
 

Her insan kendi zevkine göre tasarlanmış ortamlarda vakit geçirmek ister. Bundan mutluluk duyar ve kendisi mutlu olduğu için çevresine de yansıtır. Belirlediğiniz bütçe doğrultusunda seçimi gençlere bırakmanız, sizin yalnızca yol gösterici olmanız gerekmektedir. Firmalar sürekli değişiklik gösteren ihtiyaçlara ve beklentilere karşı modüler mobilya sistemini kullanmaktadırlar. Zaman içerisinde değişiklik gösterecek düşünce ve isteklere karşı ekleme veya çıkarma yapılabilecek yapıda ürünlerdir.

Şık tasarımıyla ve inegöl mobilya farkıyla roma genç odası 3 kapılı dolap, karyola ve başucu, şifonyer ve şifonyer aynası, çalışma masası ve çalışma masası duvar ünitesinden oluşmaktadır. Duman meşe beyaz ve yeşil renkten oluşan farklı bir konseptir. Kendine özgü kulp ve ayaklarla farklı bir çizgi oluşturulmuştur. Gardırop çalışma masası şifonyer kitaplık ve komidin ünitelerini bir arada bulacağınız zengin ürün seçeneklerini inegöl mobilya sunmaktadır.

Oval üst tablosu ve duvar modülüyle farklı bir çalışma masası tasarlanmıştır. Şık başlıklı alt kısmı çekmecelerle zenginleştirilmiş karyola dağınıklığı toplamak için idealdir. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen kanserojen madde içermeyen yonga levha malzeme yapısı sağlığa zararsızdır.

Türkiye’ nin her iline ve yakın ilçelere ücretsiz teslim edilmektedir. Montaj yakın yerler için yapılmakta kargo veriliş  süresi bu üründe 15 gündür. Sökülüp takarken montajda zara gören parçalar için garanti süresi 2 yıldır. Takımı ev durumunuza göre parçalarını ayrı ayrı alma şansına da sahipsiniz. Tüm hizmetler kurumsal kimlikle verilmekte ve müşteri memnuniyet ilkesine önem verilmektedir. Aldığınız her ürün garanti kapsamı çerçevesi içerisinde size ulaştırılmaktadır.

.

inegöl mobilya
Bu yazı 536 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
mobilyam fabrikadan